Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Horor na pouti: Chtěli se pobavit na horské dráze, ale pak se zábava proměnila v noční můru! Tahle jízda byla jejich poslední

Mysleli, že se pobaví a zažijí trochu toho adrenalinu, jenže pak se stalo něco, co nikdo nečekal a na horské dráze zažít rozhodně nechce! Jeden z plně obsazených vagonů se srazil s jiným. Šestnáct lidí se zranilo, čtyři vážně.

K neštěstí došlo v úterý odpoledne v největším britském zábavním parku Alton Towers asi 240 kilometrů od Londýna. Vozítko s 16 pasažéry se na atrakci Smiler ve velké rychlosti srazilo s odstaveným vozem, ve kterém naštěstí nikdo neseděl. Následky by tak mohly být ještě horší. Všech šestnáct lidí se zranilo, z toho dva mladí muži a dvě dívky vážně.

Jak uvedl jeden ze svědků, bylo to, jako když se noční můra promění v realitu. „Ty výkřiky… V jejich hlase byl slyšet čistý strach. Nikdy na ten zvuk nezapomenu.“

nehodě na horské dráze se už čelem postavilo vedení zábavního parku, které chce co nejdříve vyšetřit, jak se vůbec mohlo něco takového stát. „Chtěl bych vyjádřit svoji upřímnou lítost a omluvu všem, kteří se zranili. Bezpečnost našich návštěvníků je naším hlavním zájmem. Park zůstane zavřený do té doby, než přijdeme na příčinu téhle strašné události,“ uvedl ve svém prohlášení ředitel společnosti, která park provozuje. Uvidíme, jestli kromě omluvy zranění návštěvníci horské dráhy dostanou také tučné odškodné. Jisté je, že už na žádnou horskou dráhu v životě nevlezou.

Související články

Další články