Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Horor na Kolínsku: Řidič srazil na chodníku maminku a dvě holčičky, jedna nepřežila

Kolínsko: Auto srazilo maminku a dvě holčičky
Zdroj: Profimedia
tragédie

V obci Tatce na Kolínsku v pátek vpodvečer auto srazilo matku a dvě děti, jedno na místě zemřelo, druhé je vážně zraněné. Záchranáři převezli do nemocnice se středně těžkým poraněním i matku, řekla ČTK mluvčí záchranné služby Petra Homolová.

K tragédii na Kolínsku došlo po 17:00 v Hořanské ulici. "Jedna holčička byla přepravena letecky do pražské nemocnice v Motole, druhá zemřela na místě po dlouhotrvající resuscitaci," uvedla mluvčí.

Podle mluvčí policie Vlasty Suchánkové se o nehodě dozvěděli policiste v 16:47. "Řidič ročníku 1946 podle prvotních informací usnul za volantem a najel na chodník, kde srazil ženu a dvě tříleté holčičky," uvedla chvíli po tragédii. Podle dechové zkoušky nebyl pod vlivem alkoholu. Další okolnosti nehody vyšetřují kriminalisté.

Jedno z dětí zemřelo

Jedno z dětí bohužel přes veškerou snahu záchranářů podlehlo zraněním po srážce. "Na místě jsme zasahovali ve spolupráci s leteckou záchrannou službou Praha a Hradec. Maminku jsme převezli se středně těžkými zraněními pozemní cestou do FN Motol, jedno dítě bylo letecky převezeno tamtéž," řekla mluvčí středočeské záchranky Petra Homolová "Druhé se bohužel nepodařilo oživit." K otci dětí vyslali záchranáři psychologického interventa.


Související články

Další články