Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Horor na Havlíčkobrodsku: Pachatel se vloupal na zahradu a brutálně zabil dva psy

Zdroj: pixabay
bestiální čin
Je neskutečné, co mezi námi chodí za lidské bestie. Policisté z Havlíčkobrodska vyšetřují případ brutálního zabití dvou psů. Neznámý pachatel se vloupal majiteli pejsků na pozemek a násilím se dostal do kůlny, kde oba psi měli svůj kotec. Pachatel pak zvířata brutálním způsobem zabil.

Otřesná událost se stala ve středu ve Světlé nad Sázavou v odpoledních nebo večerních hodinách. O případu informuje server TN.cz. Neznámý pachatel přelezl plot a rozbil okno u kůlny, kde měli oba pejsci kotec.

"Neznámý pachatel zatím přesně nezjištěným způsobem, zřejmě přes rozbité okno, uvnitř kotce usmrtil dva psy," sdělila policejní mluvčí Dana Čírtková. Za tento odporný čin hrozí pachateli tři roky za mřížemi. Mrtvá zvířata se podrobí pitvě. "Obě usmrcená zvířata byla zajištěna a předána na veterinární pracoviště k provedení pitvy, která by měla stanovit příčinu úmrtí psů," dodala mluvčí.

Fotografie z místa činu byly podle serveru tak otřesné, že se je rozhodli nezveřejňovat. Šokovaný majitel přišel nejen o dva milované pejsky, ale policie vyčíslila způsobenou škodu na 15 tisíc korun. "V případě prokázání viny hrozí pachateli trest odnětí svobody v trvání až tří let. Případné týrání zvířat bude upřesněno po provedené pitvě a konzultaci s veterinářem a bude předmětem dalšího prověřování," uzavřela Čírtková.

Související články

Další články