Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Horor Annabelle nepřežijete bez poškození psychiky! Vyhrajte s námi vstupenky a připravte se na pořádný nářez!

+ Další fotografie

Máte doma hadrovou panenku? Po tomto filmu se jí rozhodně budete chtít zbavit!

Do kin přichází horor jménem Annabelle, u kterého se budete sakra bát! Panenka Annabelle naháněla divákům hrůzu již ve filmu „V zajetí démonů“, kde pro ni všechno začalo. Skutečná panenka, schopná nevýslovného zla, je držena pod zámkem v okultním muzeu v Connecticutu, kde jediným návštěvníkem je kněz, který jí dvakrát za měsíc požehná.

Horor o nadpřirozených silách „Annabelle“ začíná ještě před tím, než se zlo rozběsní. John Form našel pro svou nastávající manželku Miu dokonalý dárek – krásnou starou panenku oděnou do sněhobílých svatebních šatů. Ale Miina radost z Annabelle nemá dlouhého trvání. Jedné hrůzné noci vtrhnou do jejich domu vyznavači satanského kultu a brutálně napadnou mladý pár. Prolitá krev a hrůza nejsou to jediné, co za sebou nechávají. Vyznavači Satana vyvolali bytost tak zlovolnou, že nic z toho, co udělali, nelze ani zdaleka srovnávat se zlem, kterým je nyní posedlá Annabelle!

Chcete vyhrát 2 vstupenky na tuto hororovou jízdu a krutopřísné dárky s Annabelle, jako masku přes oči, hrníček či tričko? Odpovězte správně na otázku: Do čeho je oblečena panenka Annabelle? Nápovědu naleznete v traileru filmu. Správnou odpověď zašlete spolu se jménem a příjmením, adresou a telefonickým kontaktem na e-mail: soutez@extra.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články