Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Horolezecký svět v slzách: Zemřel Jan Chvála, mistrovi ČR bylo pouhých 31 let

Zdroj: Český horolezecký svaz
tragédie
Český horolezecký svaz na svých sociálních sítích zveřejnil smutnou zprávu smrti Jana Chvály . Ve věku pouhých jednatřiceti let zemřel mistr České republiky a bývalý reprezentant v boulderingu. Sympatický Honza Chvála se v poslední době věnoval především rodině.

„S lítostí informujeme, že v neděli 17. 1. 2021 nás opustil Honza Chvála. Výborný lezec, bývalý reprezentant, skvělý kamarád, manžel a tatínek,“ informoval o tragické zprávě Český horolezecký svaz na Facebooku.

„Honza byl člověk plný pokory, elánu a radosti. Co dělal, dělal na plno. Byl nadšený a talentovaný lezec – bouldrista. Do roku 2017 byl členem české reprezentace a mnohokrát se postavil na stupně vítězů mistrovství ČR. V poslední době se věnoval tomu nejdůležitejšímu – své milované rodině.“

Jan Chvála byl velmi úspěšná a talentovaný sportovní lezec, ale v poslední době věnoval všech svůj čas milované rodině. „Skromný, upřímný a usměvavý. Tak byl a bude v mých vzpomínkách žít dále. Čest jeho památce a upřímnou soustrast rodině,“ píší fanoušci do komentářů pod tragickou zprávu.

Související články

Další články