Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Hořký smích Žilkové: Takhle končí láska, Stropnický si poslal auto pro bačkory

Veronika Žilková: Stropnický si k ní poslal auto pro bačkory
Zdroj: Profimedia.cz / se souhlasem Veroniky Žilkové / koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
rozvod

Kariérní diplomat Martin Stropnický (66) se v osobním životě rozhodně diplomaticky nechová. Nejenže Veronice Žilkové (61) oznámil po 14 letech manželství rozvod e-mailem. Teď se k ní ani neobtěžoval pro své věci osobně, ale poslal si kamaráda, což herečka okomentovala na Instagramu.

Veronika Žilková poslední dobou nevychází z úžasu, s kým to vlastně posledních pomalu 20 let žila. V manželství s Martinem Stropnickým strávila 14 roků. Poté, co ho byla s jejich sedmnáctiletou dcerou Kordulou navštívit v Izraeli, kdy se tvářil jako by nic, jí poslal e-mailem oznámení, že už ji nemiluje a že se tedy rozvádějí. „Stálo v něm, že už mě nemiluje a že se mi omlouvá,“ přiznala Žilková v březnu pro Blesk.

Veronika následně prohlásila v pořadu Showtime na Primě, že ji Stropnický vodil za nos několik let. „Věděla jsem sice, že je politik, ale překvapila jsem sama sebe tím, že jsem nevěděla, že všichni politici brutálně lžou. A on teda lhal velmi dobře, a to 4 roky nám lhal. Překvapil mě tedy tím, že je tak prolhanej. Možná jeho nejlepší či nejúspěšnější role v životě byla ta šťastného tatínka od rodiny, i když to tak vůbec nebylo,“ prohlásila.

Stropnický si poslal pro věci vozík

Teď se Stropnický rozhodl udělat definitivní tečku za jejich manželstvím, a to opět dost hulvátským způsobem. Pro své věci se neobtěžoval dostavit osobně, poslal si pro ně kamaráda. "Takhle to vypadá, když končí láska... manžel si pošle kamaráda s vozikem pro kytaru, diplomy, bačkory i společné fotky, Život je vtip," okomentovala to Veronika na Instagramu.

"To je teda hrdina, ať se stydí," napsala jí k tomu Kačka. "Je to od pána dost ubohé," píše dlší. "Charakterní diplomat?...zbabělec. Verunko, buďte v pohodě. Karma ho dožene," uzavřela Milena.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy