Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Hořký konec v realitce Hájka a Belohorcové: Vyštípali dámu, která jim na začátku hodně pomohla

Zuzana Belohorcová a Vlasta Hájek ukončili své podnikání na Tenerife.
Zdroj: Herminapress.cz
+ Dalších 8 fotografií
Šokující zpráva

Bývalá moderátorka Zuza Belohorcová s partnerem Vlastou Hájkem ukončili spolupráci s dámou, která jim pomohla s podnikáním na Tenerife. Před více než rokem si tam na popud Vlasty zřídili realitní kancelář s názvem Tenerife Real, přičemž jim pomohla jedna z místních, a to Diana Kállay. Jejich představy se ale rychle rozešly a každý chtěl jít jinou cestou. Vypovězení spolupráce zveřejnila trojice na Instagramu. Redakce eXtra.cz má však informace z ověřeného zdroje, že za náhlý konec Diany může právě Vlasta. 

Světoběžníci Zuzana Belohorcová a Vlastimil Hájek ještě nedávno pořádali velkolepou party na Tenerife. Z radosti, že se jim i jejich realitní kanceláři vede dobře už celý rok, pozvali zástup českých celebrit. Na večírek dorazili například saxofonista Felix Slováček, zpěvačka Helena Vondráčková či Natálie Grossová s maminkou Šárkou. V tu chvíli by nikdo nehádal, že podnik za pár měsíců čekají prudké změny.

Právě to se ale stalo. Vlasta se Zuzou konec spolupráce s dámou, která jim v začátcích velmi pomohla, oznámili na Instagramu realitky.Ano! Just closed mezi námi. Bylo to rodeo, ale někdy je lepší jít každý svojí cestou. Naše představy, jak dál rozvíjet TR, byly opravdu hodně odlišné s Dianou. Přesto jí děkujeme a přejeme vše dobré, ať se ti daří. Team TenerifeReal,“ napsali ke společné fotce s Dianou Kállay.

Výhrůžné zprávy od Hájka

Jak se ale zdá, tak jiné představy o podniku nejsou úplně tím pravým důvodem, proč musela Diana ven. Dobře informovaný zdroj uvedl pro eXtra.cz, že problém měl být v osobě Vlasty Hájka, který se prý nechoval zrovna vhodně. Údajně na Dianu silně tlačil a měl se ji snažit z firmy vyštípat. Dokonce po ní měl chtít, aby část svého podílu zdarma přenechala Zuze, jeho partnerce. Diana tak byla prý dohnána k tomu, že celou situaci předala právníkům.

Opakovala se tak situace ze Španělska, kde se měl Hájek podle našich tamějších zdrojů chovat velmi podobně. Nepříjemnou situaci totiž zažili lidé i v Marbelle, kde dvojice žila předtím, než se přestěhovala na Tenerife. Jeden z důvodů stěhování měl být ten, že už v tu dobu údajně Vlasta vypisoval a nahrával dehonestující zprávy svým bývalým kamarádům.

Kudla do zad pro Dianu

Vlasta v této činnosti měl podle našeho zdroje pokračovat i na Tenerife. Prý vypisoval i některým slavným Dianiným přátelům, kteří mají trvalé pobyty u nás v České republice. Takové chování bylo pro Dianu kudlou do zad, protože to byla právě ona, která jako místní pomohla Hájkovi s licencí. Zuzana Belohorcová se svého přítele sice snažila krotit, ale rodákovi z Ostravy se zřejmě nic už nedalo rozmluvit.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy