Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Hořký konec prázdnin: Agáta Hanychová kvůli Soukupovi prolila potoky slz

Zamilovaný pár v New Yorku.
Zdroj: se souhlasem A. Hanychové
+ Dalších 5 fotografií
Psychické problémy

Vztah Agáty Hanychové (37) a Jaromíra Soukupa (53) není jen zalitý sluncem. To ostatně sama Agáta prozradila během živého vstupu na Instagramu. Před pár dny byla společně s Jaromírem v New Yorku, kde trávili volné chvíle procházkami po městě a jízdou na kole rušnými silnicemi. Nyní influencerka přiznala, že měla během pobytu v Americe psychické problémy!

Agáta Hanychová není osoba, která si nechává věci pro sebe. Na Instagramu se poměrně často svěřuje se svými problémy i radostmi sledujícím jak prostřednictvím popisků u fotek, tak i formou živých vstupů. Jedno video přidala v pondělí a rozpovídala se o cestě do New Yorku, kterou absolvovala se svou láskou Jaromírem Soukupem.

Psychické problémy v taxíku

Poprvé jsem New York projela jinak než taxíky a metrem. Prostě jsem to projela na kole, ze kterého jsem měla příšerné psychické problémy, protože jestli já něco neumím, tak je to kolo. Tam jsme jezdili v protisměru mezi auty, bylo to fakt šílené, několikrát jsem i plakala, asi čtyřikrát, což Jaromír neviděl přes moje velké sluneční brýle,“ prozradila Agáta.

Že si s kolem moc nerozumí, řekla i naší redakci. "Tentokrát to bylo jiné, protože jsem město projela na kole. Předtím jsem jezdila buď taxíkem, nebo metrem. A i když je jízda na kole pro mě nebezpečná, protože to neumím, tak jsem si to moc užila," vysvětlila modelka pro eXtra.cz.

Zhroutila se však i poté, co přijela z dovolené domů do Česka. Po příjezdu domů jsem se trochu zhroutila, jak vypadá moje zahrada, ale to všechno se dá do pořádku, takže to bude dobré,“ nechala se slyšet ve videu Agáta.

Vztah se starším si pochvaluje

Kromě dovolené však přiblížila i to, jaký je vlastně pro ni vztah se starším mužem. Není to totiž vlastně ani tak dávno, co Agáta prohlašovala, že muži nad čtyřicet let smrdí zatuchlinou. Mně přijde, že starý chlapi strašně smrděj, že chlapi od čtyřiceti výš smrdí zatuchlinou,“ řekla svérázně v minulosti v jednom z živáků, jak jako první upozornil server eXtra.cz.

Zdá se však, že jí vztah se Soukupem svědčí a v mnohém otevřel oči. „Vždycky jsem říkala, že jsem nechtěla starého chlapa, to je pravda. Ale teď bych doporučila všem holkám, aby chodily se staršími chlapy. Jsou rozumnější, uvolněnější a je to větší klid ve všem,“ vysvětlila infuencerka, která se zároveň netají tím, že on rozhodně není její ’klasický typ‘ a stejně tak ani ona jeho.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy