Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Bývalá reprezentantka má po fatální diagnóze syna důvod k radosti. Aneta Lédlová čeká s partnerkou miminko

Dvojice se podělila o radostnou novinku.
Zdroj: Se souhlasem Anety Lédlové
Předchozí Další
+ Dalších 9 fotografií
rodina

Aneta Lédlová se před nějakou dobou podělila o bolestnou pravdu, s níž se musela naučit žít. Jejich novorozený synek trpí vzácnou nevyléčitelnou chorobou, která ho postupně zabíjí. Nyní však někdejší hokejová reprezentantka sdílela na sociálních sítích radostnou novinku, s její životní láskou Jolanou se těší na příchod dalšího potomka. 

To, co si prožila bývalá hokejistka Aneta Lédlová se svou životní partnerkou Jolanou, nechce zažít žádný rodič. Jejich novorozenému synovi bylo diagnostikováno vzácné onemocnění, na které neexistuje žádná léčba a chlapeček mu časem podlehne. Někdejší reprezentantka se však s nástrahami osudu pere statečně a jak sdílela na sociálních sítích, s partnerkou se těší na příchod dalšího potomka.


"Prosím nechci, aby si někdo myslel, že tohle mimi je náhrada za to co se nám stalo! Není a nikdy nebude!! Vždycky jsme chtěli velkou rodinu a snažíme se si tenhle sen splnit!" napsala k rodinnému snímku s ultrazvukem, kde se objímá s partnerkou i s jejich tříletou dcerkou, kterou společně vychovávají.

Z úst lékařů si dvojice vyslechla krutý ortel

Bolest, kterou dvojice prožila, když si vyslechli krutý ortel z úst lékařů, je nepopsatelná. "Náš syn se narodil na první pohled a podle vyšetření zdravý, sice menší, ale zdravý. To se po třech týdnech změnilo a zničilo nám to život," napsala na svůj Instagram před dvěma týdny. Lékaři zjistili, že chlapec trpí vzácnou genetickou vadou, která ho dle jejich slov postupně zabíjí.


"Není šance, aby se vyléčil a mohl tak žít alespoň částečně normální život. Když jsme se to dozvěděly, tak se moje srdce rozpadlo na milion kousků, ale vždycky bude velký kus chybět. Kus, který se rozpadl společně s ním. Ten kus srdce bude navždy patřit jenom jemu," přiznala nešťastně zoufalá Lédlová.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy