Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Horko v RedFace: Proti Lulu nastoupí jiná bývalá milenka Vémoly. Bylo to divoké, vzpomíná Silvie

Silvie Řeháková a Zdeňka Černá alias Lulu se utkají v Red Face.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Red Face/Se souhlasem Jaroslav Hauer, se souhlasem S. Řehákové
+ Dalších 7 fotografií
redface

Do RedFace míří nová posila. Silikonová kráska Silvie Řeháková je dokonalou náhradou za Denisu Ayverdi, která z blížícího se zápasu odstoupila. Silvie se v kleci utká se Zdeňkou Černou alias Lulu. A i tyto dvě krásky pojí stejný příběh. Obě v minulosti randily se zápasníkem Karlosem Vémolou. "Byla to malá aférka, ale divoká," vzpomíná na románek se známým bojovníkem Silvie, která nejednou fotila pro Playboy nebo Maxim, v rozhovoru pro eXtra.cz. Jaký má vztah s bijcem dnes? 

Třetí galavečer organizace RedFace se pomalu, ale jistě blíží. Do turnaje zbývá už jen posledních několik dní a promotéři málem přišli o jeden z největších trháků. Denise Ayverdi, která se měla utkat se Zdeňkou Černou alias Lulu, což byl duel, který byl považován za "Souboj Vémolových exmilenek," ze zápasu náhle odstoupila.

Netrvalo dlouho a organizátoři našli náhradu. Nálepka "souboj Vémolových exmilenek" však zůstává - místo Ayverdi totiž do klece nastoupí jiná silikonová kráska, a to Silvie Řeháková. Ta vzala zápas doslova na poslední chvíli. "Jako malá jsem dělala judo a miluji bojové sporty, zvlášť spojené se show. Loni jsem byla finalistka Miss Fitness a celý svůj život jsem sportovala vrcholově. Mám na svém kontě i ocenění z mistrovství světa, 4. místo z fitness a sportovního aerobiku. Tím chci říct, že i když nejsem úplně ve formě připravená, dokážu ji rychle dohnat i ve svalové paměti a nic než výhru si nepřipouštím. Neumím prohrávat a jdu přes mrtvoly," nechala se slyšet Silvie pro eXtra.cz. I když zažije v kleci premiéru, rozhodně se nebojí.


Pojí je stejný příběh: Románek s Vémolou

A jak Zdeňku Černou alias Lulu, tak Denisu Ayverdi, která ze souboje odstoupila, tak i její náhradnici Silvii pojí stejný příběh. Románek s Karlosem Vémolou.

"Ano. U mě to bylo v době, kdy střídal Andreu jako oficiální přítelkyni s Denisou, ale mně tvrdil, že je v tu dobu sám. Byla to malá aférka, ale divoká. V tu dobu ty dvě o sobě nevěděly, jelikož Denisa byla jen milenka. I tak pak poté volala mému příteli, se kterým jsem měla volný vztah. Říkala, že ho za to ojede," vzpomíná Silvie na poměr se známým zápasníkem. "Nyní s Karlosem nechci být ani v kontaktu, má svoji hezkou rodinu a děti," dodala.

Lulu v pořadu Extra Host:


Se svojí nadcházející soupeřkou Lulu se Silvie nezná, za to pak právě s Denisou Ayverdi, kterou v souboji nahradila, nemá zrovna dvakrát dobré vztahy. "Neznáme se, ale byla jsem kamarádka s Denisou. Rozkmotřily jsme se kvůli Karlosovi, jejímu chování namyšlenému a falešnému. Lulu je soupeřka, se kterou se utkám, máme toho plno společného, ale nemám na ni nic špatného, říká Silvie. "Ať vyhraje ta lepší, a i když jsem teď v nevýhodě, myslím, že vás hodně překvapím a máte se na co těšit - nebude to jen šaškaráda," uzavírá a těší se na souboj.

Galavečer RedFace se uskuteční už 9.12. v pražské Unyp Aréně.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy