Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Hořká zpověď Moniky Absolonové o rozchodu: Mám rozbombardované srdce i barák

Monika Absolonová o rozchodu: Mám rozbombardované srdce i barák
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Další fotografie
Rozchod

Říká se, že 1. Máj je lásky čas. To ale tentokrát neplatilo pro Moniku Absolonovou (44), která zažila přesný opak. Oznámila totiž rozchod se svým dlouholetým partnerem Tomášem Hornou (40), se kterým má dvě děti. Nyní se k nečekanému rozchodu vyjádřila na sociálních sítích.

Rozchod Moniky Absolonové s hokejistou Tomášem Hornou přišel jako blesk z čistého nebe. „Mě to pochopitelně mrzí, protože jsem měla sen o velké a šťastné rodině, teď možná vypadám, že jsem v pohodě a vlastně jsem. Doufám, že budeme s Tomášem rozumný,“ sdělila Absolonová v živém streamu svým fanouškům.

Ty především zajímalo, co za rozchodem stojí, což ale zpěvačka nespecifikovala. Už od začátku to ale vypadá, že hlavní iniciativa přišla ze strany jejího partnera. „Já mám svědomí čistý, nikdy jsem nikomu nic neprovedla, ani v tomhle vztahu, ani v jiném... Myslím, že bude trvat, než se z toho dostanu a na nový vztah myšlenky nemám,“ svěřila se Absolonová.

Děti jsou pro ni hlavní

„Vždycky je to určitá prohra, vždycky máte nějaký problémy, ale nechcete je ventilovat, snažíte se a pak zjistíte, že to nejde," naznačila zpěvačka, že problémy měla s partnerem už nejakou dobu. Zároveň se ale snažila udržet nad věcí. "Je mi občas ouvej a úzko, mám stavy nahoru a dolů a abych se jako nenudila, když jsme se rozešli a když se Tomáš stěhuje, tak jsem klukům vymyslela novej pokojíček. Kromě toho, že mám rozbombardovaný srdce, mám rozbombardovanej i byt,“ hořce zavtipkovala Absolonová.

Právě děti jsou pro ní teď to hlavní. „Zatím to vypadá, že kluci budou v pohodě, to je to, o co mi jde. Srdce se zahojí, mám radost za podporu od rodiny a přátel a děkuju za ohromnou podporu od vás, nejsem v tom sama, vím, že se to v životě děje,“ uvědomuje si zpěvačka.

Naštěstí Absolonová nemusí v těžkých chvílích řešit dělení majetku, jelikož pár nikdy nestvrdil vztah u oltáře. „Všechno je moje, chalupa zůstane, budu ji rekonstruovat,“ nastiníla plány do budoucna. Alespoň tak při opravě chaty přijde na jiné myšlenky.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy