Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Hořká zpověď hvězdy Ulice: Žiju ze dne na den, říká Jaroslava Obermaierová

Jaroslava Obermaierová
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 4 fotografie
seriál
Jedna z nejoblíbenějších tváří seriálu Ulice Jaroslava Obermaierová (74) se do poslední chvíle, než vláda omezí republiku lockdownem, snaží setkávat s přáteli. V jejím vyšším věku je to sice rizikové, ale bez kamarádů a kamarádek by pro ni byl život nuda.

Jaroslava Obermaierová žije ze dne na den

Jaroslava Obermaierová, která nedávno oslavila patnáct let působení v nováckém nekonečném seriálu, se psychicky připravuje na to, že se situace může každým dnem změnit.

„Ulici zatím točím, aspoň pokud vím. Dnes je situace taková, že žijeme ze dne na den. S divadly je to špatné. Jedinou výhodu to má v tom, že mám o trošku víc času,“ řekla eXtra.cz Jaroslava Obermaierová alias drbna Nyklová.

Přátelé důležitější než riziko nákazy

Žena, která měla před časem ukrutné bolesti zad a občas se jí už špatně chodí, čas navíc využívá na setkávání s přáteli.

„Zdravotně se mi momentálně daří docela dobře, děkuju za optání. Hlavně, ať nejsem nakažená! Momentálně čekám nějaké hosty. Dokud můžu, tak toho chci využít,“ dodala překvapivě herečka.

V dnešní době by sice senioři měli sice pro jistotu co nejvíc omezit své sociální kontakty, přece jen jsou nejohroženější skupinou, na druhou stranu pro Obermaierovou je setkávání s přáteli podstatnější než riziko jakékoli nákazy.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy