Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Horká stopa v případu zmizelé Maddie: Scotland Yard tuší, kde by dívka mohla být

+ Další fotografie
12 let ztracená
Přes více než 12 lety malá Madeleine beze stopy zmizela z hotelového pokoje. Její rodiče si jen odběhli na dovolené v Portugalsku na večeři. Když se vrátili, dceru už nenašli. Pátrání po dívence, jíž by letos bylo 15 let, stále trvá. Scotland Yard je dokonce na stopě vyřešení celého případu!

Na tu osudnou květnovou noc manželé McCannovi nikdy nezapomenou. Před více než 12 lety se jim na dovolené v Portugalsku ztratila tehdy tříletá dcera Maddie. Když se vrátili z večeře do hotelového pokoje, svoji holčičku žu tam nenašli.

Mladším sourozencům dívky, dvojčatům, se přitom nic nestalo. Britská kriminálka Scotland Yard, která se k vyšetřování v průběhu let přidala, tak znovu prošetřuje teorii, že se Maddie vypravila své rodiče hledat, když byli v restauraci.

Ve spolupráci s portugalskou policií přišli vyšetřovatelé s novou verzí, podle které se dívka vydala najít své rodiče, kteří tou dobu zrovna večeřeli. Cestou za nimi ji mohl srazit opilý řidič a ve strachu z trestu se zbavit jejího těla.

Rodiče se však nehodlají vzdát naděje, že se jim Maddie vrátí živá a zdravá. Tělo se v okolí hotelu dosud nenašlo. V minulosti kriminalisté pracovali i s verzí únosu, obchodu s dětmi i sexuálním motivem.

Mohlo by vás zajímat

Další články