Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Horká stopa v případu vraždy učitelky Violy (†34): Těsně před smrtí hledala zvláštní věci

Horká stopa v případu vraždy učitelky Violy (†34): Těsně před smrtí hledala zvláštní věci
Zdroj: Facebook
+ Dalších 11 fotografií
tragédie
Případ záhadné smrti učitelky angličtiny Violy M. (†34) se snaží kriminalisté rozlousknout už půl roku. Její tělo plné podlitin a se zlomeným 12. obratlem našli loni v listopadu v bratislavském přístavu. Předběžné závěry pitvy ukázaly, že příčinou smrti mladé ženy mohla být krevní sraženina. Policie pracuje i s verzí, že se nejednalo o vraždu, Viola totiž se těsně před smrtí šla vyzpovídat ke knězi.

Záhadná smrt mladé učitelky angličtiny Violy zaměstnává bratislavské kriminalisty už půl roku. Stále není jasné, jak přesně zemřela. Předběžné závěry pitvy ukázaly na krevní sraženinu!

Podle slovenského serveru tvnoviny.sk souvisí výsledky pitvy s informacemi, které policisté získali z jejího počítače. Na internetu se zajímala o příznaky a průběh trombózy. Během tohoto onemocnění vznikají právě krevní sraženiny. Vyšetřovatelé tak berou v potaz i možnost, že učitelka nezemřela rukou někoho jiného.

Těsně před listopadovou smrtí totiž byla u zpovědi a po knězi žádala rozhřešení. Měla se také omlouvat svým nejbližším.

Podlitiny a zlomenina

Když ale našli její bezvládné tělo v přístavu, kromě podlitin měla ještě zlomený 12. obratel. To ukazuje na cizí zavinění, kriminálka se teď snaží zjistit, jak si mohla zranění způsobit. Další nezodpovězenou otázkou je zmizení Violiných věcí. Našli ji bez mobilního telefonu, dokladů a bez kabátu. Potápeči nic z toho v Dunaji neobjevili.

Vyšetřování tragédie je stále vedeno jako podezření na zabití. Žádné obvinění však zatím nepadlo.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy