Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Hořká pilulka pro tolik oblíbenou Tomicovou: Co jí fanoušci StarDance mají za zlé?

Zdroj: reprofoto Česká televize
+ Dalších 13 fotografií
STARDANCE
Některé dostala do kolen a dojala, když v díle StarDance věnovaném Centru Paraple tančila nejen s Markem Dědíkem, ale i s vozíčkářem Petrem Pokorným. Jiné ale Pavla Tomicová (56) snad poprvé zklamala. A dokonce považují za nespravedlivé, že si vysloužila plný počet bodů.

Na Pavlu, která je od začátku diváky vynášena do nebes, se tentokrát snesla nebývalá vlna kritiky diváků.

Vyhrála oprávněně?

Vystoupení paní Tomicové bylo podle mne spíše vzpírání než tanec. Oceňuji její obrovskou snahu, ale 40 bodů si podle mne za tanec nezasloužila,“ myslí si třeba Jaroslav.

„Dvořák tanečně nejlepší, Arichteva nejvtipnější, jasně, ale Tomicová tedy rozhodně ne. Ta bodovala jedině proto, že jejich parťák vstal z vozíku,“ nebere si servítky Magda.

Pavla je medvěd?

„Paní Tomicová byla jak medvěd před zimním spánkem. Prkenná, toporná a s tancem to nemělo nic společného. Choreografie byla dobrá. Mám ji ráda, ale pokud jde o tanec, tak je za ostatními fakt daleko. Na svůj věk a postavu dobrá, ale z párů nejslabší,“ kritizuje Kačí.

Jenže většina diváků stejně zase za „svou“ Pavlou stojí a tvrdí, že se k takovému charitativnímu zážitku přehnaná kritika nehodí.

Krásná to žena

„Pro všechny ty zpovykaný odborníky tady: Paní Tomicová je krásný člověk. To úplně stačí, k vítězství, v soutěži i v životě,“ uvedla za všechny Irena.

A co vy? Myslíte, že Tomicová svou bezprostředností a snahou o perfektní výkon všechny dál dostává, nebo jste vůči ní také kritičtí?

Související články

Další články