Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Hořká pilulka pro Meghan s Harrym: Svůj boj s královskou rodinou prohrávají, tvrdí expertka

Harry s Meghan: Prohrávají svůj nekončící boj s královskou rodinou, tvrdí expertka
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Porážka Harryho a Meghan

Harry s Meghan vyplýtvali velké množství energie do už předem prohraného boje s královskou rodinou. Alespoň si to myslí britská expertka. Z informací však vyplývá, že Harryho nenávist vůči vlastní rodině ještě není u konce. Nyní se soudí s britským deníkem Daily Mail kvůli údajnému odposlouchávání, tvrdí portál The Independent. 

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu údajně "prohrávají" svůj boj s královskou rodinou, uvedla pro portál The Sun komentátorka Daniela Elser. Navzdory jejich opakované kritice vůči britské rodině se zdá, že se páru nijak nepodařilo karty obrátit, minimálně v očích veřejnosti.

Dva roky "královské bitvy"

"Harry a jeho manželka Meghan možná strávili poslední dva roky vyčerpávajícím, nikdy nekončícím bojem plným snahy a PR strategie vedené proti královské rodině, ale ve skutečnosti skončili na straně poražených," vyjádřila se komentátorka. "Na druhou stranu, po 40 hodinách rozhovorů a různých mediálních výstupů, po 416 stránkách knihy a jednoho celého dokumentu je jasná minimálně jedna věc. Královská rodina vše přečkala bez větší újmy," dodala Elser.

Nezdá se však, že by hněv tohoto páru měl ustat, myslí si expertka. "Zdá se, že Harry ještě zdaleka neskončil, pokud jde o jeho hněv vůči britskému tisku nebo jeho celkovou neochotu jakýmkoli způsobem hrát "hru" Paláce. Je to legrační, že? Meghan je možná ta, kdo má zázemí ve společenském životě, ale vévoda má v sobě také docela rys showmana," ​dodala Elser.

Soud proti britskému tisku

O tom, že se Harry zrovna nemusí s britskými médii, svědčí podle webu The Independent i jeho žaloba proti tamnímu tisku. Momentálně se vévoda nachází u britského soudu, kde společně s dalšími celebritami včetně Eltona Johna žalují tisk Daily Mail z důvodu údajného odposlouchávání telefonních hovorů. Už jednou Harry v boji s bulvárem zvítězil a nyní uvidíme, jak se mu to povede tentokrát.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy