Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2026 Asia Express Extrémní proměny

Hořká pilulka pro diváky StarDance: V nové řadě chybí zásadní jméno

StarDance bez oblíbených tanečníků: Fanoušci postrádají Jakuba Mazůcha a Dominika Vodičku
Zdroj: koláž eXtra.cz/se souhlasem ČT
Předchozí Další
stardance

Česká televize představila oficiální páry letošního ročníku StarDance. Ačkoliv jsou diváci natěšení, jedno jméno profesionálního tanečníka jim však v sestavě velmi chybí.

Čtrnáctá řada divácky oblíbeného pořadu StarDance odstartuje na obrazovkách České televize letos v říjnu. Už nyní byly slavnostně představeny jednotlivé dvojice, které budou ukazovat na tanečním parketě své dovednosti. Událost si nenechala ujít ani redakce eXtra.cz.

Herec, hudebník a zároveň velký favorit na celkové prvenství Vojta Dyk bude tančit s Catharinou Malek, talentovaný umělec Tomas Sean Pšenička bude zajisté zářit po boku Natálie Otáhalové. Herečka Petra Nesvačilová tvoří pár s Filipem Hudlickým a zpěvačka Marta Jandová s Martinem Prágrem.

Další horká adeptka na vítězství Sara Sandeva se představí s Danielem Makovcem, kaskadérka a účastnice reality show Asia Express Hana Dvorská protančí podzim s Michalem Kurtišem. Radek Štěpánek tvoří pár s Vandou Bartošovou Dětinskou a Tomáš Polák s Adrianou Maškovou. Herec Tomáš Matonoha ukáže svůj um po boku zkušené Lenky Nory Návorkové a Luciana Tomášová bude tančit s Robinem Ondráčkem.

Doporučené video: Rozhovor se Sarou Sandevou a Danielem Makovcem.


Stesk po Mazůchovi a Vodičkovi

Ačkoliv se diváci už nemohou dočkat, na sociálních sítích si někteří z nich postěžovali na absenci oblíbeného tanečníka. „Bolí, že nebude Kuba Mazůch, je nepřekonatelný tanečník. Těšíme se samozřejmě na podzim,“ napsala na Instagram StarDance jedna z fanynek taneční show. „Chybí mi tam Kuba Mazůch,“ přidala se další zklamaná divačka. Jakub nejvíce zazářil po boku snowboardistky Evy Adamczykové, s níž se v roce 2023 probojoval až do finále a obsadil druhé místo. Ve dvanácté řadě tančil po boku kuchařky a influencerky Chili.

Dalším králem tanečního parketu, jehož zejména dámy postrádají, je Dominik Vodička. „Bez něj si neumím StarDance představit. Jeho charisma, talent a sestavy, v kterých každá “vipka„ vynikne, budou opravdu chybět,“ posteskla si jedna z žen. Pohledný tanečník a choreograf dokázal vyhrát StarDance rovnou dvakrát, přičemž jeho partnerkami byly herečky Veronika Khek Kubařová (2019) a Darija Pavlovičová (2023). Třeba se Vodička dočká zlatého hattricku, ale na něj si bude muset minimálně rok počkat.

Největší tajemství Survivoru odhaleno: Krézlová přiznala, jak získávala zakázané jídlo

Související články

Další články

Nejnovější kauzy