Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Hořká dohra pro Nikolu Čechovou: Po Survivoru ztrácí fanoušky, divákům se její hra hnusila

Cesta Nikoly Čechové v Survivoru skončila.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
reakce

Youtuberka Nikola Čechová (32) si v reality show Survivor sáhla na své pomyslné dno, v realitě se pak setkala s vlnou nenávistných komentářů, jakou nezažila za celou svou kariéru. Dokonce se spekulovalo o tom, že správce jejího Instagramu v době, kdy bojovala na ostrově, nepřejícné komentáře mazal, ale před pravdou nakonec neutekla. Drobná blondýnka ukázala, že její silou je sociální hra, a proto se dostala vskutku daleko. Její konec v show však diváky spíš velmi potěšil, a to i díky faktu, že se "slavná" a velmi nenáviděná trojice hráček konečně rozpadla.

Po účasti v reality show Survivor se Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol zřejmě velmi těšila, až se vrátí ke své původní profesi, tedy influencingu, díky němuž získala i statisíce fanoušků na svém Instagramu. O mnoho z nich ovšem kvůli své cestě v boji o přežití v Dominikánské republice už také zase přišla. Ti nejvěrnější s její hrou též nesympatizují, ale dál ji budou podporovat jako youtuberku.

Konec "slavné" trojky

Zdálo se, že trojici Nikol Čechovou, Chili a Veroniku Havlik nikdo nerozdělí. Děvčata držela pevnou alianci už od samotného začátku, avšak taktiky, ale i pomluvy se jim nakonec vymstily. Ztratily důvěru dalších hráčů, kteří byli nezbytní pro jejich postup do blížícího se finále, a hořký konec přišel skoro jako rána z čistého nebe, za kterou se diváci Survivoru modlili už od samotného začátku.

Ještě slastnějším pohledem pro diváky zřejmě bylo, že se jí v duelu musela postavit právě její nejbližší hráčka, kuchařka Chili, která nad Nikol Čechovou nakonec zvítězila.

Reakce diváků: Z hry Nikol se lidem obracel žaludek

Vyřazení hráče často rozděluje diváky v názorech na dva tábory, ale zdá se, že konec blondýnky spíš všechny velmi potěšil a mnozí si nebrali v komentářích servítky. Svůj podpis ve hře už zřejmě jen tak nesmaže.

"Hra je jedna věc, ale to, co předvádíte s Chili, je odporné a zákeřné. Dá se hrát i tak, abyste se na sebe pak mohly podívat do zrcadla, ale aktuální díl na Voyo opravdu hnus. To, co některé ženy dokážou, je odporné a vy dvě, to je mazec," uvedla jedna z divaček Survivora, se kterou se mnozí shodují.

"No já nevím, fakt jsem vás sledovala ráda a fandila vám, ale ke konci mi vaše hra připomínala hnusnou šikanu, kterou jsem kdysi zažila a úplně se mi obracel žaludek. Jsem z vás a Chili zklamaná. Tak nějak si říkám, že jen doufám, že si mladé dívky, které vás sledují, nevezmou za vzor vaše chování vůči Xénii a dalším. Konečně jste vypadla," napsala fanynka Shopaholic Nicol, avšak ne Nikoly Čechové jako hráčky v Survivoru.

"Mám z Nikol pořád horší a horší pocity. Dřív jediný člověk, kterému jsem od začátku fandila. Teď vidím tu zákeřnou a zlou stránku, která nemá s hrou nic společného. Už nepatřím mezi fanoušky ani já. A k Chilli se raději ani nebudu vyjadřovat."

Divákům Survivoru se příčí šikana

V záplavě nenávistných reakcí na slavnou dívčí alianci se mnoho lidí vyjádřilo právě k šikaně, která se na ostrově hnusila i Adamu Raiterovi, jemuž fanoušci za otevřenou zpověď pro eXtra.cz tleskali.

"Celé to pošklebování na kmenové radě, které tam předváděla vaše trojice, mě úplně vrátilo do dětství. Podobná sociální hra se hrála i ve školách, kdy kolektiv "vyvolených dětí" vytěsňoval ostatní, smutné! Váš výrok: Možná některým nedochází, že až nebudeme sedět tady, tak budeme sedět tam..., to celé ještě upgradoval. Názor na soutěžící se celkem rychle mění s tím, jak hra postupuje. Tady bohužel smetla vše, co bylo před, a dopadlo to tak nějak hořce. No co, třeba to bylo jen tak sestříhané," sdělila Nikol pod fotografií na Instagramu věrná divačka Survivoru.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy