Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Horká chvilka v 7 pádech: Proč si partner Leichtové dává načas se svatbou?

Kristýna Leichtová s partnerem Štěpánkem.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Talk show

Herečka Kristýna Leichtová (36) musí neustále čelit otázkám ohledně manželství. S partnerem Vojtěchem Štěpánkem sice mají dvě děti, ale svoji zatím nejsou. Leichtová přiznala, že by se už ráda vdala, ale její manžel se k tomu nějak nežene.

Oblíbená herečka Kristýna Leichtová se objevila společně se svým partnerem Vojtěchem Štěpánkem v talk show 7 pádů Honzy Dědka. Štěpánek byl původně v hledišti, ale nakonec se rozhodl podpořit svou přítelkyni přímo u moderátora.

Přišla totiž řeč na svatbu. Pár spolu sice vychovává dvě dcery, Dorotku (3) a Rozárku (1), ale svoji zatím nejsou. „Sňatek je takový intimní akt,” vykrucoval se Štěpánek. Dodal také, že by si Leichtová svatbu moc neužila, když je poslední tři roky jen těhotná nebo kojí. Zdá se tak, že si herečka bude muset ještě počkat.

Vtipná debata

Debatě Leichtová v tichosti přihlížela a jen se smála. Postupně se však začali připojovat další hosté. Někdo narážel na to, že je mezi pozvanými hosty farářka Martina Viktorie Kopecká (35), která v současnosti vystupuje ve StarDance. Pár by tak čistě teoreticky mohla oddat. Tento nápad zaujal i dalšího hosta Terezu Kostkovou (45), která vtipně podotkla: „Pojďte, uděláme z toho nejsledoanější díl. My budeme svědci...”

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy