Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Horacio z Kriminálky Miami se změnil k nepoznání. Na place dělal dusno, u filmu už si neškrtne

Herec David Caruso slaví 67: Dusno na place a hvězdné manýry
Zdroj: Profimedia.cz/CBS
+ Dalších 8 fotografií
narozeniny

Představitel slavného vyšetřovatele David Caruso alias detektiv Horatio Caine z Kriminálky Miami slaví 67. narozeniny. Zrzek, který se proslavil po celém světě, vypadal vždy skvěle a pyšnil se perfektní postavou, s přibývajícími lety se ale změnil k nepoznání. Navíc sekl s kariérou a svým kolegům prý podle portálu THR.com vůbec nechybí. 

Konfliktní herec

David Caruso se do paměti diváků po celém světě vepsal díky roli sympatického detektiva Horatia ze seriálu Kriminálka Miami. Ten se začal vysílat roku 2002 a na televizních obrazovkách se držel dlouhých deset let. Herec byl proslulý svými zářivě zrzavými vlasy a ikonickými slunečními brýlemi, které si sundával po svém příjezdu k případu.

Slavný herec dnes slaví 67. narozeniny a dlužno dodat, že i když zub času zanechává stopy na každém z nás bez výjimky, David bohužel není tím mužem, který stárne s grácií. Mozná je to i tím, že po ukončení oblíbeného kriminálního seriálu se mu pracovní nabídky zrovna nehrnuly, přestal o sebe dbát a nakonec svou kariéru sám ukončil.

Ani jeho kolegové na něj nevzpomínají zrovna nejlépe. "Davidovo chování bylo naprosto příšerné. Většina lidí nedokáže pracovat v nepříjemném prostředí, ale jemu to šlo skvěle, protože zlou atmosféru způsoboval on a vyžíval se v ní," řekl pro web THR.com producent Steven Bochco, který s Davidem Carusem spolupracoval na seriálu Policie New York.

Hvězdné manýry

Podle informací serveru DailyMail požadoval Caruso po natočení první série 100 tisíc dolarů za díl, což je v přepočtu zhruba 2,3 milionu korun, volné pátky, luxusní přívěs, dva hotelové apartmány na Manhattanu, 12 letenek první třídy a mnoho dalších opatření, která ho měla ochránit před fanoušky.

Když to Bochco odmítl a výbušný zrzek dostal kontrakt "pouze" na původně domluvených 42 500 dolarů, tedy necelý milion korun za epizodu, urazil se a odešel z placu bez toho, aby se s kýmkoli ze štábu vůbec rozloučil.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy