Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Hora ze seriálu Hra o trůny se stal otcem: Hafþór Júlíus Björnsson se podělil o střípky z porodu

Zdroj: Home Box Office (HBO)
+ Dalších 6 fotografií
galerie
Hafþór Júlíus Björnsson (31), který se proslavil jako Hora v seriálu Hra o trůny, se stal podruhé otcem. K dceři Therese Líf, kterou má z prvního manželství, se nyní přidal malý chlapeček. Toho na svět přivedla nynější manželka slavného obra Kelsey Henson (30). Pár původně plánoval domácí porod, na radu duly ale miminko přišlo na svět v porodním centru a nadšený Björnsson sdílel intimní střípky z nezapomenutelných chvil s fanoušky.

Kulturista a herec Hafþór Júlíus Björnsson, jež se proslavil jako Hora v seriálu Hra o trůny, a jeho žena Kelsey Henson, přivítali na světě prvního společného potomka. Známý silák radostnou novinku oznámil na sociálních sítích.

Zatímco některé celebrity si soukromí střeží jako oko v hlavě, Hafþór se rozhodl s fanoušky podělit i o intimní fotografie zachycující vteřiny po porodu. Ten měl původně probíhat doma, na radu duly se ovšem nastávající maminka přesunula do porodního centra a chlapeček přišel na svět v bazénku s vodou.

Porod trval šest hodin a novopečená maminka ho popsala jako nejsilnější okamžik svého života. Pyšný tatínek pak sdílel snímky čerstvě narozeného syna ještě v bazénku, v němž přišel na svět. Miminko pak na fotkách v otcově náruči vypadá ještě menší, než ve skutečnosti je, Hafþór totiž měří dva metry a váží přes 200 kilogramů.

Intimita

Zatímco většina fanoušků gratuluje herci a jeho ženě k novorozenému synkovi, další oceňují především otevřenost, s níž fotky z porodu a celý jeho průběh manželé sdíleli a popsali. Gratulace se pak hrnou i od seriálových kolegů, jako jsou například Lena Headey či Nathalie Emmanuel.

Související články

Další články