Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Honzu na notoričce Kataríně tankuje milování. Pohledem ale sváděl fitness trenérku!

+ Dalších 11 fotografií
O 10 let mladší
GLOSA: Nejnovější díl pořadu O 10 let mladší je asi ten nejkontroverznější, jaký jste dosud viděli. Přihlásila se tam alkoholička Katarína (54) a její přítel Honza (52), který jí už nechce tolerovat její alkoholické excesy. Hned v úvodu si neodpustil větu, že ho s ní drží sex, což mohlo mnohé zarazit.

Kataríně je čtyřiapadesát let. Lidé jí před proměnou tipovali až 68. Vzhledem k tomu, že do studia přišla zřejmě po pár vodkách, moc jí to ani nevykolejilo. Honzovi je o něco méně než ve skutečnosti Kataríně, ale starší ženy ho zřejmě přitahují.

Hned v úvodu totiž prohlásil, že ho na Kataríně tankuje sex. To notorička na Honzovi oceňovala spíše jeho zodpovědnost. Už tady se jaksi rozcházeli. Diváci se po šokujícím prohlášení Honzy snažili sex nepředstavovat, ale přepnout už to taky nějak nešlo.

„Já pro sebe něco dělám, nežeru všechno,“ dušuje se Katarína a pozorný divák vidí, že má pořád upito. Kvůli operacím ale pít nesmí. Podle všeho nemůže kvůli pití vídat ani svá vnoučata. Zatímco se jí kvůli tomu po tváři koulí slzy, Honza má co dělat, aby nepozval fitness trenérku na rande. Pohled hovořil za vše.

Posléze se dokonce překonal a nechal si udělat tetování, aby z něho byl pořádný drsňák. Toho se ale Katarína pro změnu chtěla zbavit. Z počátku nezvládla ale ani základní operace. Tetování si pak Katarína nechala přetetovat.

Nedokázala však více slovy popsat, jak moc se jí nový návrh líbí, jelikož kvůli pití ztratila slovní zásobu. Nutno podotknout, že proměna se ale provedla. Je otázkou, zda se jim podaří se takto udržovat dlouhodobě.

Honzovi dle jeho slov nejde tak o to, aby vypadali skvěle fyzicky, ale o to, aby se milá Katarína dala dohromady.

Katarína bumbat ale nepřestane. Honza se jí však rozhodl věřit. Kdyby při svém finálním looku pozval na rande první prodavačku, co potká, má vystaráno, ale on chce mít doma vychlazený šampus. Tak snad mu vyjde, co si přeje.

Mohlo by vás zajímat

Další články