Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Honzo Kollere, tuhle BOHYNI JSI OPUSTIL? Hříšné fotky krásné Hedviky

Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
galerie
Rozvod fotbalisty Jana Kollera (46) s manželkou Hedvikou je senzací. Doteď se o rozluce stabilního páru nevědělo, ale bývalou hvězdu české reprezentace načapali s novou krasotinkou na hokeji. Honza ale opouští ženu, z jejíž postavy se tají dech. Mrkněte do fotogalerie!

Hedvika Kollerová má sice s manželem dvě děti, na její postavě se to ale prakticky nepodepsalo. Na sociálních sítích se ráda vystavuje a ukazuje, že když žena chce a má čas, může vypadat skvěle i coby násobná mamina.

Hodně jí to sluší a divili bychom se, kdyby ji teď, když se rozvádí, neklofl další chlápek, třeba takový, kterému nevadí, když žena, co se poprsí týče, pomůže přírodě.

Minulost

Její další přítel by měl být patrně prachatý, protože Kollerová je zvyklá na vysoký životní standard. Což nemyslíme nijak zle. Taky by se nám na jejím místě nechtělo z Monte Carla a jachet stěhovat do paneláku v Ústí nad Labem k chlapíkovi s dvaceti tisíci čistého.

Poměrně pikantní je její minulost. Bývala manželkou další fotbalové hvězdy Pavla Horvátha. Pak se ale v Belgii potkala s „Dinem“, jak se Honzovi Kollerovi přezdívá, a bylo vymalováno. Mezi dvojicí „kopáčů do míče“ prý ale dodnes není žádná nevraživost.

Hedvika se narodila jako Kaňková na Liberecku. Je vyučenou servírkou, pracovala ale i v sázkové kanceláři. V mládí se částečně věnovala modelingu.

Související články

Další články