Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Honza Železný ze života vykopl svůdnou Báru! Legenda světové atletiky vyhání sexy partnerku z domu

Láska skončila, je čas jít dál.
Zdroj: eXtra.cz, profimedia.cz, facebook.com
+ Další fotografie
Je považován za jednoho z nejlepších sportovců, kteří se kdy v Česku narodili. Národ ho miluje. Ale jeho partnerka Barbora Výborná mu momentálně nemůže přijít na jméno. Tvrdí, že Honza Železný ji vyhání z domu a změnil se. Tohle je hodně bouřlivý rozchod.

Když se kvůli ní Jan Železný před skoro deseti lety rozvedl se svou tehdejší manželkou Martou, vypadalo to na lásku na celý život. Železný opustil celý svůj dosavadní život, vystěhoval se ze svého domova a s Výbornou si pořídili bydlení v malebné obci u Kladna.

Jenže i „láska na celý život“ může mít hořký konec. Zdá se, že Jan Železný ve věku 50 let znovu radikálně mění plány. S Barborou, která mu porodila dvě děti (stejně jako manželka Marta), už být nechce a prý ji vyhání dokonce z domu.

„Mám daný termín, do kdy se musíme s dětmi vystěhovat. Dům je jeho a holt ho chce pro sebe a své záměry. Není totiž vůbec jednoduché s takovým člověkem vycházet. Nejde vůbec o příjemnou situaci. Situace je velmi vypjatá. Sháníme něco nového, ale nemáme moc prostředků. On nám určité prostředky nabízí, ale ne to tolik, aby to bylo na pořízení čehokoliv. Rozhodně budeme muset s dětmi jít do horšího,“ postěžovala si Výborná webu expres.cz, který na bizarní rozchod upozornil.

Tak je logické, že do lepšího asi nepůjde. Železný ji zahrnoval luxusem, o kterém sní tisíce českých žen. Otázkou je, proč se atletická legenda odhodlala k tak radikálnímu kroku. Ve hře bude asi někdo třetí. Buď Honza narazil na někoho, kdo mu zamotal hlavu, nebo odhalil něco, co Bára tajila.

Uvidíme, jak tento rozchod bude pokračovat dál. Nechce se nám věřit, že by rozený vzorňák a slušňák nechal Báru odejít na ulici.

Související články

Další články