Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Honza z Love Islandu podrazil Aishu: Po jejím odchodu to zkouší na jogurtovou Mirku

Honza a Mirka.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
love island

V Love Islandu na TV Nova začíná jít před finálovým večerem do tuhého a zdá se, že pro některé je milionová výhra víc, než možná láska na celý život. To se nyní ukázalo u jednoho ze soutěžících - Honzy (32), který tvořil pevné pouto s Aishou (20). Diváci ji ale nedávno poslali domů a Honza zůstal ve vile bez partnerky. Ačkoli měl podle svých slov chovat k Aishe skutečné city a plánovali spolu budoucnoust, po jejím odchodu jako by všechny sliby vyprchaly do atmosféry, Honza nalezl ztracený elán a zkouší to na Mirku (27), která si pro svou lásku k jogurtům vysloužila úsměvnou přezdívku. Diváci jsou z jeho jednání zklamaní, někteří ale zase mají dojem, že vrána k vráně sedla.

Love Island nedávno opustila žhavá Aisha, která byla ve vile lásky na Kanárských ostrovech od samotného počátku dění. Stejně jako Honza, se kterým tvořila stabilní pár. Postupně zjistili, že chtějí být více než jen přátelé, a plánovali spolu budoucnost včetně stěhování. "Nejsem zamilovaná, netříská to se mnou a není to to, co čekám od lásky, ale dá se to podle mě budovat a ty dveře jsou otevřené," uvedla Aisha.

Někteří diváci v nich pověstnou jiskru viděli, jiní říkali, že jsou každý zcela odlišní - Aisha je oheň, Honza zase až moc velký flegmatik, který neví, zda má nebo nemá názor. Když Aisha opouštěla vilu, Honza jí navíc řekl, že o něj nepřichází a potkají se jako pár v reálném životě.

Na svá slova ale Honza zřejmě jako mávnutím kouzelného proutku zapomněl a hned při první příležitosti přesunul krásnou Aishu na druhou kolej. Po jejím odchodu jako by posbíral ztracené sebevědomí, ego i s názory a nebrání se dalšímu vztahu, konkrétně s Mirkou, se kterou se během jedné z her dokonce políbil. "Určitě bychom to spolu třeba mohli zkusit," řekl jí Honza během následného rande.

Reakce diváků

Diváci Love Islandu nenechávají na Honzovi nit suchou. "Honza se toho nebojí, koukám, Aisha musí být hodně vzteklá, když se na to dívá. Dost u mě chlapec klesl," píší.

"Honza je falešný, nejdřív říkal, jak se s Aishou opět setká... A najednou, když Love Island míří do finále, říká, že se mu Mirka líbí už od začátku. Všechno to bylo jen kvůli penězům, je to podrazák a Aisha má na víc," napsala jedna z věrných fanynek. Někdo si také myslí, že Honza nepochopil, proč v Love Islandu vůbec je a jak se tam zjevil.

Pro další diváky je "vztah" Mirky s Honzou ovšem reálnější, kvůli jejich podobným povahám. "Mirka je velmi jednoduchý člověk s dobrým srdcem, ale je pravda, že s Honzou se k sobě hodí. Oba mají dobrou energii a neumějí počítat do tří," shodují se mnozí diváci. "Mirka to sice střídá jako ponožky, ale líbí se mi k němu víc," uvádí další.

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy