Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Honza z Brna promluvil o záhadné krásce ze své postele: Studentka psychologie s nepřehlédnutelnými přednostmi

Honza Šimša promluvil o záhadné krásce ze své postele: Má velké přednosti
Zdroj: Se souhlasem Honza Šimša
+ Dalších 5 fotografií
láska?

Honza Šimša z Brna je známý na sociálních sítích pod přezdívkou Bratz. Miluje extravagantní vzhled a na sobě má několik velmi výrazných úprav a lidé si ho pamatují především díky jeho obřím rtům a lásce ke kožichům. Dlouho se spekulovalo o jeho orientaci, až sám přiznal, že je na ženy. Nedávno se po jeho boku ukázala záhadná kráska a Honza z Brna pro eXtra.cz promluvil, o koho se vlastně jedná. 

Oživlá panenka Bratz nebo Honza z Brna, tak pod těmito přezdívkami je známý především na sociálních sítích Honza Šimša, který miluje extravaganci a vyznává nezvyklý vzhled vylepšený pomocí plastické a estetické chirurgie.

"Někdy od dvanácti let se mi takové věci začaly líbit a zjišťoval jsem, že je pro mě důležitý můj život, a ne to, co si myslí ostatní. Samozřejmě že ze začátku to bylo pro mě velmi těžké vzít si na sebe kožich, styděl jsem se. Odjakživa se mi ale líbily řasy, dlouhé vlasy," prozradil v nedávném rozhovoru pro eXtra.cz.

Samozřejmě že kvůli nezvyklému vzhledu a stylu oblékání to neměl vždy v životě lehké. "Na začátku to bylo extrémně ostré. Když jde kluk v kožichu po ulici, tak holt zejména reakce mužů byla velmi špatná. Nyní se celkově ten styl usadil do sebe, takže buď lidi na ulici na mě mluví kladně, a nebo vůbec, což je ta lepší varianta," řekl.

Během jeho živých vysílání se ho lidé neustále ptali, zda je na dívky, nebo na kluky. Honza vždy ale odpověděl, že ač to může vypadat podivně, tak je heterosexuál.

Honza Šimša: Máme k sobě blízko, ale...

Nedávno se na Instagramu ukázal v posteli se záhadnou kráskou. Fanoušci začali okamžitě spekulovat, jestli to náhodou není jeho nová přítelkyně.

"Záhadná kráska v mé posteli je Nikoleta. Je to moje velmi dobrá přítelkyně. Máme mnohé společné. Miluje lidi, kteří se vymykají normálu, kteří nejdou s davem. Je to studentka psychologie," prozradil Honza.

"Nechci nic zakřiknout ani specifikovat. Máme k sobě blízko a jsme velcí kamarádi. Tím bych to prozatím uzavřel," dodal k Nikoletě.

Související články

Další články