Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Honza z Brna plánuje další zákroky a funí vzteky: Mohl jsem se přetrhnout, nevydělal jsem nic

Honza z Brna plánuje další zákroky a funí vzteky: Mohl jsem se přetrhnout, nevydělal jsem nic
Zdroj: Se souhlasem Honzy Šimši
+ Dalších 6 fotografií
galerie
Honza Šimša (23) z Brna se dostal do povědomí lidí v posledních pár měsících především svým extravagantním vzhledem. Honza, který na sociálních sítích vystupuje pod pseudonymem Bratzdoll, prozradil eXtra.cz, na čem v současné době maká a jaké zákroky má v plánu v nejbližší době uskutečnit.

V posledních měsících lidé na sociálních sítích nediskutují o nikom jiném než o Honzovi Šimšovi a jeho vzhledu. Někteří zastávají názor, že každý si může dělat se svým tělem a vzhledem to, co sám uzná za vhodné, jiní naopak Honzu velmi kritizují, a občas takovým způsobem, že to nemá s konstruktivní kritikou vůbec nic společného.

Zatímco ve světě je již zcela běžné, že lidé podstupují operace, které jim výrazně mění vzhled, česká populace se zatím s tímto trendem příliš nesžila. Jak ale Honza sám říká, sám sebe stále vidí jako úplně obyčejného kluka.

"Z mého pohledu jsem stále obyčejný, trošku odlišně vypadající borec z Brna. Začal jsem před několika lety podnikat v technologiích. Děláme emisní technologie. V poslední době se soustředím hlavně na svoji značku," řekl nedávno v rozhovoru pro eXtra.cz.

Obletěl jsem celý svět, ale nic z toho, makám na vlastních věcech

Honza sice pracuje v technologiích, ale v posledních měsících se zaměřuje převážně na svoji značku. "Vyrábím kožichy, prodávám řasy. Myslím si, že v současné době mě ještě moje značka neuživí, ale je to něco, čeho bych chtěl do budoucna docílit," řekl.

Na druhou stranu si ale oprávněně postěžoval na to, že sice obletěl celý svět se svým příběhem, ale nic z toho nebylo. "Sice jsem obletěl celý svět, mám tam statisíce a miliony zhlédnutí, psala o mně média s obrovskou čteností, ale mluvila o mně prakticky inkognito. Jediné, co mi to přineslo, bylo, že jako neznámá osoba jsem proletěl celým světem, ale nezajistilo mi to žádné zisky, žádnou famous na instagramu, zkrátka nic. To mě pěkně naštvalo," svěřil se.

V otázce zákroků už má Honza jasno, co se bude v nejbližší době vylepšovat. "Letos jsem chtěl otevřít obchod, ale vzhledem k situaci to pro jistotu zatím odkládám. Místo toho si chci nechat udělat operaci nosu, brady a lifting obličeje. Začínám více pracovat na propagaci řas a dalších věcí," dodává.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy