Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Honza Šimša otevřeně o své orientaci: Jsem na holky, odstranění intimních partií neplánuji

+ Dalších 5 fotografií

Jan Šimša (27) je v Česku i zahraničí známý svou razantní proměnou v extrémní Barbie. Nedávno si nechal zvětšit i své poprsí a další proměny plánuje. Pokud jde o jeho sexuální orientaci, má naprosto jasno: je na holky a nic na tom měnit nehodlá. Redakci eXtra.cz prozradil, jaká žena po vzhledové i charakterové stránce u něj má šanci a jaké to vlastně je být jeho partnerkou.

Jan Šimša byl ještě před pár roky běžným klukem, kterého na ulici snadno přehlédnete. Pak našel zálibu v upravování těla i tváře a postupně se proměňuje ve svůj ideál krásy, kterým je extrémní Barbie.

Jak to má Honza s orientací?

Honza už prošel ohromnou proměnou, ta ovšem nenastala v jeho sexuální orientaci, na kterou se ho neustále mnozí ptají.

"Neplánuji změnu intimních partií. Jsem na ženské, mám to tak udělané. Bylo by pro mě nesmyslné, kdybych se úplně předělal. V tomhle mám jasno, můj život je takhle daný a jsem i tak orientovaný," říká v rozhovoru pro eXtra.cz s detaily, jaké typy žen se mu líbí a že prý o ně rozhodně nemá nouzi.

"Třeba na onlyfans mě sledují holky i kluci. Holkám se líbím docela hodně, většinou jsou to bisexuálky. Já konkrétně jsem na Barbie holky, tam se také nic nezměnilo. Mám rád upravené holky a mohou být i extrémní. Na ten vzhled tolik nekoukám, i kdyby ze sebe chtěla udělat zajíce, je mi to jedno."

Jaká žena má u Jana Šimši šanci?

Ač se Jan Šimša vzhledově vymyká přirozenosti, fungování vztahu zakládá na velmi jednoduchých pravidlech, jimiž se řídí téměř každý smrtelník. Charakter druhé polovičky je u něj zkrátka na prvním místě.

"Jedna věc je vzhled, že tě člověk přitahuje a rád se na něj koukáš. Druhá věc je to, že s tím člověkem žiješ a trávíš čas. Pokud tě po pěti větách sere nebo s ním nemůžeš vydržet dva dny v jednom baráku, tak to není funkční. Důležité je, jak spolu lidé komunikují, a myslím, že třeba po dvou měsících už se to dá poznat."

Lásce člověk nedokáže poručit, a tak má za sebou i Honza několik nevydařených vztahů. Když je ale zadaný, partnerku nikdy nestaví do svého stínu, naopak.

"Je to tak, jak si to člověk ve vztahu postaví. Já bych ji mohl nechat ve svém stínu, nebo si ji postavím vedle sebe. Pokud se mnou někdo chce být, tak bude vedle mě. Ne za mnou."

Každodenní život Honzy Šimši můžete sledovat na jeho oficiálním profilu @bratzdoll__official.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy