Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Honza Musil skončil na Barrandově: Nikomu jsem nestál ani za telefonát, řekl eXtra.cz

Honza Musil
Zdroj: Se souhlasem Honzy Musila
+ Další 4 fotografie
ROZCHOD

Moderátor Honza Musil (54), který posledních pět let patřil ke stálicím televize Barrandov, v níž rozebíral dojemné osudy lidí, skončil bez práce. Oficiálně ho ale prý nikdo nevyhodil; skončil sám, když s ním nikdo nemluvil a jeho pořady byly přesto zrušeny.

Honza Musil: Konec mohl být jiný

„Rozhodně neodcházím zhrzený, po pracovní stránce jsem v televizi Barrandov strávil pět krásných let. Po pěti letech spolupráce bych si možná ten konec představoval trochu jinak, ale to se nedá nic dělat. Vděk rozhodně převažuje,“ řekl eXtra.cz Honza Musil.

Dozvěděl se vůbec o svém konci přímo od ředitele televize Jaromíra Soukupa?

Nemluvil jsem s ním o tom. Snažil jsem se s ním zkontaktovat a bylo mi přislíbeno, že si promluvíme, ale nestalo se tak. Jestli ale někdo očekává, že o něm teď budu mluvit špatně, tak to v žádném případě. Příležitosti, kterou mi dal, si nepřestanu vážit. Potkal jsem kvůli tomu spousty zajímavých a výborných lidí,“ říká moderátor.

Vzpomínky

Moderátor je rád, že posledních pět let strávil prací, kterou miluje.

„Divákům se pořad líbil a jestli jsme s ním pomohli pár babičkám, ženám na mateřské nebo klukům s jinou sexuální orientací, jejichž rodiče to nakonec vzali, protože Musil to rozebíral, tak nemůžu být spokojenější. Ale jedna etapa skončila, jde se dál,“ krčí rameny.

Konec Musila na TV Barrandov je o to zajímavější, že jeho talkshow Nebezpečné vztahy má i v reprízách největší sledovanost z pořadů na všech kanálech společnosti.

Zvláštní konec

Podle našich informací se o konci Musila na chodbách televize spekulovalo už před létem, televize ale oficiálně nic neoznámila.

„Jaromír Soukup o tom mluvil otevřeně před zaměstnanci. Ještě se usmíval, když říkal: ‚Já Musila vyhodil, ale on o tom ještě neví.‘ Říká se tu, že když se tohle k Musilovi doneslo a ptal se na to vedení, měli ho prý dokonce ujišťovat, že se nic neděje a že Nebezpečné vztahy samozřejmě pokračují dál. Jenže když mu pak zbourali kulisy, které tam léta stály, a postavili tam jiné k pořadu ředitele televize, musel pochopit, že to nebyly jen drby,“ prozradil eXtra.cz zdroj z TV Barrandov.

Kontaktovali jsme i ředitele televize, na zaslanou esemesku ale zatím nereagoval.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy