Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Honza Musil se ozval do eXtra.cz z nemocnice: SLOVA PLNÁ NADĚJE!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 24 fotografií
PÁD ZE ŽEBŘÍKU
Osudem těžce zkoušený Honza Musil (51), který si po pádu ze žebříku přivodil taková zranění, že nyní podstupuje jednu operaci za druhou, jen aby měl ještě někdy možnost chodit, se ozval do redakce eXtra.cz.

Vůbec jsme nečekali, že by reagoval na naši zprávu, v níž jsme mu po jeho úraze přáli, ať si zdraví opět vybojuje. Přece jenom má nyní starostí dost. Jenže odpověď přišla.

„Omlouvám se, že odepisuji až nyní, ale dřív nějak chyběla energie. Jinak se snažím, abych byl brzy fit. Přeji moc fajn dny a ještě jednou velké díky,“ odepsal Honza Musil na naši esemesku. A přidal emotikony modlení se, zaťatého bicepsu a čtyřlístku pro štěstí.

Slíbil také, že když mu dáme trochu času, pošle čtenářům eXtra.cz delší vzkaz. Už se těšíme!

K nehodě došlo tři dny před Vánocemi. Honza spadl ze žebříku, zlomil si páteř, devět žeber a propíchl plíci. Okamžitě byl převezen do nemocnice, kde podstoupil vážnou operaci. Nyní už má za sebou druhý zákrok, po něm se procvičováním končetin snaží, aby se jeho stav co nejdříve zlepšil.

A v tom mu samozřejmě všichni v redakce držíme palce!

Související články

Další články