S Jakubem Bialým jste se po více než roční známosti nedávno rozhodli uzavřít registrované partnerství. Prozradíte, kolik jste měli na svatbě hostů?

Bylo nás celkem dvacet osm. Na svatbě se podílela s přípravou řada rodinných příslušníků, a tak stačilo, že někdo něco uměl. A jinak bych to zhodnotil jako přátelské setkání všech, kteří se na přípravě podíleli.

Kde se uskutečnil obřad a hostina? Proč jste si toto místo vybrali?

Celé jsme to směrovali s Jakubem na moji milovanou Prahu 2. Havlíčkovy sady jsou ideální. Obřad se uskutečnil u mystického Neptuna v jeskyni Grotta. Oběd a vše ostatní se odehrálo v krásném prostředí vily Grébovka. Tam také byla ubytována část naší rodiny.

Jedním ze svědků byla vaše bývalá žena, kdo další z rodiny a lidí vám blízkých se svatby zúčastnil?

Rodina je jen jedna a do ní patří nejen moje bývalá žena, ale také manžel. Na svatbě byla rodina a o mně je známo, že do ní patří i ti, se kterými nevyšel partnerský vztah. To ale neznamená, že to pro mne nejsou důležití lidé a že se nemáme rádi. Naopak. Osobně jsem rád, že ta sešlost rodiny byla kompletní z obou stran.

Skládali jste si svůj vlastní manželský slib?

Ano. Napsali jsme si jej…  Ale krásná byla i řeč paní starostky Jany Černochové. Dojala celou rodinu stejně jako náš slib.

Nyní jste hodně pracovně vytížený, kdy tedy vyrazíte na líbánky? A kam byste se rádi podívali?

Jak rádi bychom odjeli na líbánky… ale pravdou je to konstatování v otázce, že je hodně práce. Na TV Barrandov se daří pořadu Nebezpečné vztahy, a tak připravujeme s celým týmem další díly. No a jinak, ať se nám to líbí, nebo ne, rok jde do finále a to je řada moderování akcí a také se objevím jako host v řadě pořadů naší milé televize.