Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Honza Musil přivítal nového zeťáka do rodiny: Moderátor provdal starší dceru Lucii

Zdroj: Instagram Honzy Musila
+ Dalších 7 fotografií
radostná novina
Moderátor Honza Musil (53) se pochlubil šťastnou událostí, ke které došlo v jeho rodině. Jeho starší dcera Lucie se o víkendu vdala a do rodiny tak přibyl další zeť. Není to tak dlouho, co se Musil radoval z toho, že z něj bude trojnásobný dědeček. A miminko čeká právě provdaná dceruška...

Známý český moderátor Honza Musil pravidelně sdílí se svými fanoušky zážitky a důležité momenty z jeho života. A dvakrát po sobě se pochlubil velmi radostnými zprávami. Už v půlce června napsal na sociální sítě, že jeho starší dcera Lucie čeká druhé miminko a on se tak stane trojnásobným dědečkem.

„Třetí vnoučátko je na cestě, a jak je vidět, maminka Sáry (Lucie) si to užívá a my s ní,“ napsal k fotce Musil.

Ke druhému kouzelnému momentu došlo taktéž u jeho dcery Lucie. „Psal jsem, že poslední dny bylo stále co oslavovat. Proto se s vámi chci podělit i o další radostnou událost. Dcerka Lucie se vdala, a tak se z jejího přítele stal manžel a my máme dalšího pravého zeťáka. Proto přeji ještě jednou jen samé štěstí a moře lásky,“ sdílel šťastný Honza na Facebooku. A my novomanželům gratulujeme!

Jako zázrakem zpět na nohy

Minulý rok v prosinci jsme Honzu Musila kontaktovali a zeptali se ho, jak se mu daří po ošklivé nehodě, při které si zlomil páteř, několik žeber a propíchl plíci. Ještě pár měsíců před rozhovorem totiž mohl jen ležet a doktoři se obávali, že už nikdy nevstane. V květnu roku 2019 se však zmátořil a začal se pomalu zotavovat.

„Pracuji, snažím se všechny věci dělat normálně, ale určitá omezení mám. Horší chůze, občasné bolesti, citlivost na počasí, ale každým týdnem díky rehabilitacím se vše zlepšuje. Sám nemohu uvěřit, jaký pokrok jsem od zdrcujícího verdiktu, kdy hrozilo, že nebudu chodit, nejen díky své disciplíně, manželově pomoci a empatii a zejména lékařům a odborníkům za tak krátký čas udělal,“ řekl tehdy eXtra.cz Honza Musil.

Související články

Další články