Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Honza Musil oplakává smrt milované sestry: Jenže žádnou neměl! Kde je pravda?

Jak to Honza Musil vysvětlil?
Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
Moderátor Honza Musil (50) prožívá ohromnou bolest. V rozmezí pouhých pár hodin přišel o dva milované lidi. V dojímavém příspěvku na Instagramu napsal, že mu zemřela sestra. Jenomže vzápětí se začali ozývat fanoušci s tím, že přece Musil nikdy žádnou neměl! Jak to vysvětlil?

Nejtěžším životním obdobím si prochází oblíbený moderátor Honza Musil (50). Na dovolené ve španělské Barceloně ho zastihla smutná zpráva. Zemřeli mu dva blízcí lidé. Paní Irenka, kterou označil za sestru, podlehla zákeřné rakovině. Jen o pár hodin později zemřel na infarkt i její manžel Mirek.

Musilovi začali psát udivení fanoušci. Moderátor totiž nikdy žádnou opravdovou sestru neměl. Má jen nevlastní sestru Katku, která žije v Brně. A tak celou záhadu musel vysvětlit.

„Pokládám za důležité vysvětlit vám můj vztah k Irence a Mirkovi. Sourozenecké spojení nás propojilo před skoro 30 lety a od té doby jsme si jinak než bráško a ségruško neřekli. Prostě silné přátelství, propojené rodiny a náš život!“ vysvětlil zdrcený Musil na svém Facebooku.

„Děkuji za vaše zprávy, komentáře a tichou vzpomínku za oba dva. Jsou věci, které čekáte a ty, které nečekáte… V tomto případě došlo na obě situace,“ dodal moderátor.

Související články

Další články