Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Honza Cina z Tváře se bude ženit! Kdo je jeho vyvolený?

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Honzovi Cinovi (28) se daří na všech frontách. Ve Tváři si vybudoval silnou fanouškovskou základnu a tisíce lidí mu za úchvatné výkony přejí vítězství v celé soutěži. Méně lidí pak ví, že Honza je už 10 let se svým přítelem Petrem Vančurou (32). Svůj vztah plánují posunout na další "level".

„Se svým přítelem jsem už deset let a nevadí mi, pokud o mé orientaci někdo ví. Naopak jsem neměl problém o tom v medailoncích mluvit. Třeba to někomu pomůže jít s barvou ven a jeho okolí to lépe přijme,“ řekl Honza deníku Aha!

Petr Vančura je také herec a momentálně ho diváci můžou vidět v satirickém seriálu Kosmo, kde si zahrál kapitána vesmírné lodi. Společně si pak zamilovaný pár zahrál na divadelních prknech ve hře Romeo a Julie, kde si zahráli Merkucia a Benvolia.

Honza je zasnoubený a s partnerem promýšlí svatbu. „Detaily si necháme pro sebe, ty se týkají jen nás dvou. Ale můžu potvrdit, že k zásnubám došlo. Trochu se nám neustále mění plány. Nějak se zatím doma nemůžeme shodnout, jestli chceme velkou svatbu, nebo malou,“ dodává zpěvák s tím, že vybrané není ještě ani datum.

Může to být za měsíc, nebo klidně až za rok. U tohohle párečku ale žádnou divočinu nečekejte.

Související články

Další články