Show odstartoval vynikající Honza Cina jako neurotický zpěvák z Green Day. Byla to opravdová rocková pecka a skvěle nastartoval celou show.

Dál vystoupila Ivana Jirešová jako rapper Vanilla Ice. Sice se snažila, ale její výkon opět patřil k těm slabším a konec písně ani neudýchala.

Poté to oživila Markéta Procházková jako Pink. Její vystoupení mělo koule. Spálila si nohy o oheň, udělala rozštěp, na porotu vytáhla motorovou pilu a dočkala se potlesku ve stoje.

Kdo by do téhle chvíle čekal vtipkování od čtvrtého porotce Leoše Mareše (40), tak se nedočkal. Leoš akorát chválil každé vystoupení a nic zajímavého kupodivu neřekl.

Pak se v sále roztočila kadidla a vystoupil David Gránský jako „Sestra v akci“. Klasicky se dočkal pochvaly. „Roucho dolů,“ řekl nadšeně Mareš.

Jako showman večera se klasicky ukázala Marta Jandová (42).

Předváděla svého vlastního tátu. Sice se na to vůbec netěšila, ale nakonec ho zmákla dokonale a své udělali i maskéři. Přehazovačka a tři stojící vlasy na hlavě Petra Jandy jsou už legendární. Půlku písně odzpívala Marta sama, pak jí přišel pomoct sám rocker Janda. A že jim to spolu šlapalo!

Roman Vojtek jako George Michael předvedl skvělou show. Vžil se perfektně do role a zavrtěl zadečkem. „Ten zadek byl decentní. Heterosexuální. Umělecky jsi ho ukazoval ženám. Já se v tom vyznám,“ zhodnotil s vážným obličejem Leoš Mareš.

Pak se na pódiu objevila rozverná Anička Slováčková. Zase vyfasovala model, ve kterém ukazuje svá vypracovaná stehna. Tentokrát ale kostymérky sáhly vedle. Vybraly podivné nepadnoucí legíny, ve kterých to chvílemi vypadalo, že má Anička zaříznutý rozkrok. Navíc se jí podivně krčily okolo kolen. Zpěv dobrý, ale kostým vystoupení srazil dolů.

Večer ukončil Miroslav Etzler. Ten má pravidelně štěstí na zpěváky s hlubším hlasem, kteří toho na jevišti nemusí moc dělat. Tentokrát zazpíval Leonarda Cohena a zvládl to s přehledem.