Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Honza Bendig zažívá neskutečnou bolest: Děti by neměly umírat, říká se slzami v očích

Honza Bendig: Zemřela jeho malá fanynka Lillianka
Zdroj: Se souhlasem Jana Bendiga
+ Další 3 fotografie

Zpěvák Honza Bendig (27) konec roku neprožívá úplně nejšťastněji. Snaží se být oporou nedávno rozešlé Monice Bagárové (27), kromě toho pláče pro svou malou fanynku Lillianku, která prohrála boj se zákeřnou nemocí. „Přála si nikdy nevyrůst, to se jí bohužel vyplnilo,“ řekl eXtra.cz smutný Bendig.

Jan Bendig: Smrt malé fanynky

Díky starostlivým rodičům, kteří ho kontaktovali, zpěvák Honza Bendig před rokem poznal jednu ze svých největších fanynek Lillienne Kandračovou, která si jako malá procházela velkou bitvou o život. Návrat nemoci už ale její tělíčko bohužel nezvládlo a před pár dny odešla.

Tohle je něco strašného. Můj partner to věděl o něco dřív než já, ale radši mi to před jednou důležitou prací neříkal, abych ji zvládl. Je mi to moc líto,“ má slzy na krajíčku.

Nechtěla vyrůst

„Poznali jsme se zhruba před rokem na její narozeniny. Lillianka byla moje fanynka a byla to neskutečně chytrá holčička. Můj Lukáš se jí ptal, co by si nejvíc přála. ‚Nikdy nechci vyrůst, chtěla bych zůstat dítětem,‘ říkala. Musel jsem jít do jiné místnosti, dostal jsem záchvat pláče. Teď se jí bohužel to přání splnilo,“ řekl eXtra.cz dojatý zpěvák Jan Bendig.

Naděje zhasla

„Přitom to s jejím zdravím vypadalo nadějně, rostly jí vlásky, všechno se zlepšovalo. Celá rodina měla obrovskou naději, že se malá uzdraví. Bohužel pak ale lékaři zase něco našli. U dětí se ta nemoc strašně často vrací. Nakonec už to bylo hrozně rychlé,“ říká Honza, který byl po celou dobu s rodinou v pravidelném kontaktu, nabízel jim všemožnou pomoc.

„Budu na ni myslet dál. Děti by neměly odcházet tak brzy. Jsou nevinné…,“ hlesl závěrem vyprávění pro eXtra.cz Jan Bendig.

Eben vzpomíná na hvězdy, se kterými se za roky festivalu setkal: Čím ho ohromil Redford nebo Banderas?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy