Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel

Honza Bendig se svým snoubencem nabírají po zimě síly v Tunisku. To se snad nebojí teroristů?

Honza Bendig se svým snoubencem nabírají po zimě síly v Tunisku. To se snad nebojí teroristů?
Zdroj: Facebook.com
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
Mladý gay pár, který chce v nejbližší době stvrdit svou lásku tím, že se registruje, se rozhodl, že v Čechách stále není moc hezky, tak se potřebuje trochu zrelaxovat. Neváhali a odjeli na dovolenou do Tuniska, kterého se poslední dobou dost turistů obává kvůli možným teroristickým útokům. Oni snad strach nemají?

Snoubenci se redaktorce eXtra.cz svěřili, že se nebojí a nejen že se cítí v zemi bezpečně, ale zároveň si plní sny. Jak Honza, tak jeho partner Lukáš totiž řádili v bazénu s delfíny a mohou si tak odškrtnout ze svého seznamu další splněné přání.

"Jsou to úžasná zvířata, přál bych každému něco takového zažít," líčil nadšeně Honza. Z delfinária nedaleko tuniského oblíbeného letoviska Hammamet se mladému zpěvákovi vůbec nechtělo odejít a prohlašoval, že by si nejradši nějakého delfína vzal s sebou domů.

Spolu s Bendigem se těchto vodních zvířat nemohla nebažit také bývalá blogerka eXtra.cz Ornella Koktová (23), o které je známo, že je spíše milovnicí koní. A jak se v naší fotogalerii můžete přesvědčit, podařilo se jí jednoho i ukořistit na pláži. Tahle partička si prostě Tunisko užívá se vším všudy. Uvidíme, čeho se od nich ještě dočkáme...

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy