Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Honza Bendig se po smrti Věry Bílé (†64) zhroutil: Měla trápení a obrovské srdíčko!

+ Dalších 15 fotografií
Zpěvák Honza Bendig (25) patřil k těm, kteří chtěli dát Věře Bílé (†64) krátce před její smrtí zase důvod k žití. Vracel ji na pódia, bohužel comebacku už se romská hvězda nedočká. Po informaci o její smrti se zhroutil a nebere telefony.

„Už jsem se pořádně vybrečel. Nečekal jsem to, že královna naší romské hudby odejde tak brzo. Věra vypadala, že je úplně v pohodě. Neviděl jsem jedinou známku toho, že by s ní něco nebylo v pořádku. Byla to zkrátka starší paní, která nemohla úplně chodit, ale na posledních zkouškách před devíti dny dokonce tancovala. A zpívala naplno tak, že mě ohromila. Radovala se z komentářů na sociálních sítích. Rozplakaly ji reakce lidí na její návrat,“ zavzpomínal pro eXtra.cz Honza Bendig.

„Poslední, co mi řekla, bylo, ať netrhám partu. Musel jsem totiž ze zkoušky odjet kvůli jiné práci pryč, ale přemlouvala mě. S Lukášem si nás moc oblíbila, tak jí bylo smutno, když jsme odcházeli. Dal jsem jí pusu, odjel a od té doby jsme se neslyšeli, protože jsme byli doteď na dovolené,“ dodal.

Srdce pláče

Předtím ještě vydal srdceryvné vyjádření k úmrtí Věry Bílé.

„Mé srdce pláče. Nenalézám správná slova. Zemřela vždy úžasná Věra Bílá. Legenda, kterou jsem od malička obdivoval a miloval. A s kterou jsem v posledních dnech měl štěstí spolupracovat a poznat ji tak blíže,“ stojí ve vyjádření.

Ukázala mi, že i přes svá trápení má velké srdíčko, smysl pro humor a stále plno elánu. Nemůžu tomu stále uvěřit. Odešla velká osobnost s ještě větším srdcem a nezapomenutelným hlasem. Pro romskou hudbu a nás Romy toho udělala opravdu hodně. Bude mi moc chybět,“ dodal zdrcený Honza Bendig, který se zesnulou zpěvačkou a s Milanem Krokou z Kale ještě nedávno natočil písničku a videoklip.

Související články

Další články