Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Jan Bendig pokořil strach z osmi let kriminálu: Jeho snoubenec má definitivní verdikt

Jan Bendig a Lukáš Rejmon na snímku z roku 2015.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
PROCES
Hvězdě první československé SuperStar, Janu Bendigovi (26), hrozilo, že následujících osm a půl roku bude svého snoubence Lukáše Rejmona (34) navštěvovat s pomeranči jen za branami věznice. Jaká nakonec bude jeho budoucnost?

Osm a půl roku natvrdo

Už začátkem listopadu jsme informovali o tom, že kvůli podezření z nelegální gay prostituce nezletilých nebo obchodování s bílým masem ve zločinném spolčení hrozily Lukáši Rejmonovi (34) roky ostrého kriminálu.

U soudu měl ale bývalý provozní klubu pro pány na pány štěstí, verdikt zněl, že o věku nezletilých nevěděl, i když se ho snažil ověřit, a tak dostal pouhou podmínku za kuplířství (pokuty gay tanečníkům) na dva roky s tříletým odkladem.

Jan Bendig měl strach

Stále ale hrozilo, že se proti verdiktu odvolá státní zástupkyně a že si nakonec Rejmon po odvolání pobytu v chládku užije.

„Mám dobrou zprávu: je hotovo, odvolání se nepodává. Strašně jsem si oddechl a Honza taky. Asi jsem takovou facku od života potřeboval, abych si uvědomil spoustu věcí,“ přiznal eXtra.cz druh Jana Bendiga (26).

Návrat na výsluní

„Teď jsem byl kvůli procesu několik let upozaděný, nemohl jsem nic pořádně rozjíždět, když jsem nevěděl, jak to se mnou dopadne. Teď se konečně můžu nadechnout a pustit pořádně do práce. Mám s Honzou obrovské plány. Uvidíte, že za rok u něj nebude kámen na kameni,“ dodal s lehkou myslí Rejmon, který překvapivě dokázal z bývalé živořící hvězdičky udělat velmi slušně prosperujícího zpěváka.

Související články

Další články