Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Honosný hrob Jana Kočky, který usmrtil řidiče: Na tragicky zesnulého vzpomíná rodina i na Dušičky

Zdroj:
+ Dalších 27 fotografií
hrob
O dušičkovém víkendu si lidé připomínají Památku na zesnulé, která má mnoho podob. Lidé nosí svíce, květiny a upomínkové předměty. Ani letos na tragicky zemřelého Jana Kočku (†28), který zavinil smrt osmadvacetiletého řidiče, jeho nejbližší nezapomněli. Nepřehlédnutelný honosný hrob zdobí desítky svíček, sošky andělů a boxerské rukavice.

Jan Kočka zemřel ve věku 28 let v roce 2018 při dopravní nehodě, kterou sám způsobil, když se dostal do protisměru. Při nehodě byl také usmrcen osmadvacetiletý řidič dodávky, kterému se do protisměru vyřítil Kočka ve svém luxusním voze. Oba řidiči zemřeli na místě. Při pitvě Jana Kočky bylo prokázáno, že v sobě měl v době nehody 3,5 promile alkoholu a kokain.

Jan Kočka je vnukem Václava Kočky nejstaršího. Jeho strýc Václav Kočka byl zastřelen podnikatelem Bohumírem Ďuričkem. Tělo Jana Kočky bylo uloženo do hrobu na Olšanech.

Rodina se o místo posledního odpočinku svého blízkého velmi poctivě stará. Jeho nejbližší na něj nezapomněli ani o dušičkovém víkendu a na jeho hrob stále nosí květiny, upomínkové vzkazy a zapalují svíčky.

Takhle vypadá hrob Jana Kočky v den Památky všech zesnulých.

Související články

Další články