Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Honosné sídlo Rytmuse a Jasminy za 15 mega: Jsou v něm i dva dětské pokoje!

Rytmus za luxusní vilu vysolil přes 15 milionů!
+ Dalších 36 fotografií
Rytmus (41) a Jasmina Alagič (29) se budou stěhovat! Slovenský drsňák se pořádně plácl přes kapsu a za zhruba 15 milionů korun pořídil luxusní vilu. Přepychové sídlo stojí ve městečku nedaleko za Bratislavou. A my víme, jak to v něm vypadá!

Patnáct milionů korun! Taková je částka, kterou Rytmus (41) po pouhých čtyřech měsících investoval do vztahu s Jasminou Alagič. Přesně tolik totiž stál honosný dům, kam se budou zamilované hrdličky zanedlouho stěhovat.

Přepychová vila leží v městečku Senec nedaleko Bratislavy. Přestože je kompletně vybavená, design interiéru se bude ještě měnit. Zařizování nového hnízdečka lásky se ujme sama Jasmina, která pro to má podle Rytmuse cit.

Už zanedlouho si momentálně nejsledovanější dvojice českého šoubyznysu bude moct užívat nového sídla. Mají v něm moderně vybavenou kuchyň, rozměrný obývací pokoj s krbem, obrovskou koupelnu i krásnou jídelnu. Sice chybí vířivka, ale rapper se už po ní intenzivně shání. Návštěvy pak budou přijímat ve velké vstupní hale.

Kromě samostatně stojícího domku s vlastní venkovní jídelnou jsou součástí luxusního komplexu i dva dětské pokoje. Ačkoliv Jasmina navzdory spekulacím nedávno popřela, že by byla těhotná, nejspíš s Rytmusem na miminku začnou co nevidět pracovat!

Mohlo by vás zajímat

Další články