Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Honosná vila Dády Patrasové na Vinohradech: Třípatrový dům má jenom pro sebe

Honosná vila Dády Patrasové na Vinohradech: Třípatrový dům má jenom pro sebe
Zdroj: Profimedia.cz, Google StreetView
+ Dalších 6 fotografií
bydlení
Bylo to rodinné sídlo, teď vinohradskou vilu za miliony obývá Dáda Patrasová (63) sama. Felix Slováček (76) je kvůli koronavirové krizi s milenkou Lucií Gelemovou (37) na chatě. Jinak spolu žijí v paneláku. Starost o dům tak leží na bedrech královny dětských srdcí.

Třípatrová vila na pražských Vinohradech teď říká paní jenom Dádě Patrasové Jenomže dům musí projít rekonstrukcí, zásah zahradníka vyžaduje i rozlehlý pozemek poblíž centra metropole.

Felixe Slováčka to dlouho netrápilo, s milenkou Gelemovou se totiž zařídil jinak. „Bydlím teď v paneláku a nemusím se o nic starat,“ prohlásil v pořadu Život ve hvězdách. Před bezmála dvěma lety sice nechal přestavět koupelnu, tím to ale haslo. Se svou umělkyní je momentálně na chatě v jižních Čechách.

Rekonstrukce bude

Nedávno saxofonista otočil a velká rekonstrukce vily nakonec bude! „Přišel s tím Felix, kterému už taky začalo vadit, v jakém je stavu. Je potřeba rozsáhlá rekonstrukce, okopat základy a zajistit, aby se do domu nedostávala vlhkost, protože teď je to hrozné,“ prozradila Patrasová týdeníku Sedmička.

Slováček sice v domě trvale nežije, často se ale podle Dády zastaví a tráví tam volné chvíle. „Naštěstí mi s tím bude Felix pomáhat, a když budu mít koncerty pro děti, vezme to za mě. My se vždycky domluvíme, o to se vůbec nebojím. Stejně je každou volnou chvíli doma,“ dodala královna dětských srdcí.

V galerii se podívejte, jak vila vypadá před rekonstrukcí!

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy