Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Honosná svatba Beckhamových: Veselka za 438 milionů, luxusní dárky i trapas při slibech

Svatba Brooklyna a Nicoly Peltz Beckhamových.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Svatba roku

Beckhamovic rodina je jednou z nejslavnějších a nejsledovanějších na světě. Není proto divu, že když se nejstarší syn Davida a Victorie Beckhamových Brooklyn (23) o víkendu ženil, byla z toho událost roku. Jednalo se o vskutku honosnou svatbu, za kterou rodina podle informací webu Daily Mail utratila téměř 440 milionů korun! K tomu všemu navíc novomanželé dostali spoustu luxusních svatebních darů.

O víkendu se konala jedna z nejočekávanějších svateb roku. Nejstarší syn bývalého fotbalisty Davida a módní návrhářky Victorie Beckhamových Brooklyn si v luxusním floridském sídle vzal herečku Nicolu Annu Peltz (27).

Své ano si pár řekl 9. dubna v Palm Beach a během dne proběhly dva obřady - jeden židovský a druhý katolický, aby odrážely víru jejich rodičů. Rabín, který prováděl první obřad, vyvolal trochu pozdvižení. Jak informoval Daily Mail, opakovaně nazýval Brooklyna ‚Davidem‘, když si pár říkal vzájemné sliby.

Luxusní svatba se konala v sídle, které vlastní otec herečky Nelson Peltz. Tento miliardář patří k nejbohatším mužům v Americe. Právě on i celou svatbu zaplatil. Podle zdrojů Daily Mail měla veselka vyjít na neuvěřitelných 438 milionů korun. Oslavy trvaly tři dny a přišlo zhruba pět set hostů.

Svatba Victorie a Davida byla levnější

Pokud se tato svatba porovná s veselkou Victorie a Davida Beckhamových v roce 1999, byl by to velký rozdíl. Hlavně co se týče ceny, neboť tehdejší hvězdný pár stála svatba 21 milionů korun. Na svatbě tehdy oblékla Victorie hedvábné šaty od návrhářky Very Wang a nezapomněla ani na korunku z 18karátového zlata. Nynější nevěsta Nicola zase oblékla elegantní róbu od Valentina, kterou navrhl kreativní ředitel Pierpaolo Piccioli.

Mezi hosty nechyběl šéfkuchař Gordon Ramsay, herečka Eva Longoria nebo tenisová hvězda Venus Williams. Od Davida a Victorie Beckhamových dostali svatebčané luxusní dárek: světle modrý Jaguar XK140 za téměř 11,3 milionu korun. Právě v něm dorazil pár na posvatební brunch.

Zazobaná rodina Peltzových

Brooklyn a Nicola Peltz Beckhamovi se následně objeví na červencové obálce americké mutace Vogue. Právě Vogue má jako jediný exkluzivní právo ke svatebním fotografiím, které rodina za velkou sumu časopisu prodala. Stejně jako to před lety udělali Victorie s Davidem, kteří fotografie z veselky prodali magazínu OK.

Peltzovi se nepostarali jen o svatební sídlo, ale o celou svatbu obecně. Kromě toho zajistili i předmanželskou smlouvu, která Nicolu chrání před případnými soudními spory. Ačkoli to může vypadat, že se Nicola Peltz vdala do bohaté rodiny Beckhamových, pravdou je naprostý opak. Brooklyn Beckham, jehož rodina má majetek v hodnotě 11 miliard, se přiženil do rodiny Peltzových, jejichž rodina má majetek v hodnotě 38 miliard korun.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy