Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Honba za nejlepšími dárky započala. Kde ukořistíte největší hity letošních Vánoc?

Zdroj: El nino
+ Další fotografie
Tisíce lačných zákazníků se hrnou den co den do obchodních center. Před Vánoci nemáte nejmenší šanci vyhnout se v obchodech tlačenicím, stresu a přemrštěným cenám.

Myslete na své zdraví i peněženku a nakupte veškeré dárky chytře z pohodlí domova. Objevili jsme místo, kde snadno splníte vánoční přání každému členu rodiny.

Klasika vás nudí? Překvapte netradičními vůněmi

Jste bez nápadů, tápete, co komu letos nadělit pod stromeček? Za léta zkušeností jsme ve spolupráci s Elnino.cz zjistili, že voňavým dárkem ještě nikdy nikdo nic nepokazil.

Parfémové bestsellery jsou klasikou, se kterou nikdy nešlápnete vedle. Letos ale zazáříte, pokud pod stromeček nadělíte některou z vůní roku 2017.

Největším hitem je smaragdově zelené srdce Thierry Mugler Aura – gigantická výdrž inovativní zeleně-orientální vůně vás pohltí svou svěží zelení rebarborových listů, divokostí vlčího dřeva, sladkostí vanilky a jemností pomerančových květů. Loňská jednička, květinově-orientální vůně Carolina Herrera Good Girl, vás zahalí slastnými gurmánskými tóny kakaa, mandlí a kávy společně s jasmínem, které se ukrývají v kontroverzním flakonu ve tvaru boty. Trojici největších hitů Vánoc 2017 pak uzavírá charismatická, hypnotizující a silně návyková pánská vůně JOOP! WOW!, která je jako stvořená pro muže, kteří se chtějí odlišit.

Potěšte své blízké pohádkově krásnými vůněmi, které snadno nakoupíte na jednom místě z pohodlí domova.

Související články

Další články