Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Hon na Vivien Babišovou: Tatínek jí shání nápadníky, klade si ale jisté podmínky

Andrej Babiš s dcerou a manželkou.
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
děti

Expremiér Andrej Babiš se v posledních dnech rozpovídal na sociálních sítích nejen o svých politických plánech, ale i své rodině. V nedávném videu na TikToku dokonce svým fanouškům prozradil, že je jeho dcera Vivien (22) v současné době bez partnera.

"Takže vážení, mám tady odpověď od Vivien na ten váš dotaz. Aktuálně s nikým nerandí, má plno práce, chodí do školy, no ale kdyby náhodou jste mi chtěli poslat CV tak... tak nic, dělám si srandu," prohlásil na TikToku expremiér Andrej Babiš.

Netrvalo dlouho a pod videem se objevil dotaz jednoho ze zájemců: "Kam můžu poslat to CVčko, pane Babiš?" Dvaadvacetileté Vivien se tak postaral o reklamu a možná i o nového přítele.

Vivien Babišová je otci velmi podobná

Z Babišovy dcery, která dle fotek podědila po svém otci řadu rysů, vyrostla za dobu jeho působení v politice dospělá žena. Co se týče vkusu a zálib, následuje svou maminku Moniku. Kromě drahé kosmetiky miluje oblečení luxusních značek, které nakupuje nejraději v Paříži. Ostatně také umí mluvit plynně francouzsky.

Co se týče milostného života, naposledy se po jejím boku objevoval bohatý ruský přítel Ilja Isupov. Společné fotky zamilované dvojice se objevovaly na jejím Instagramu.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy