Přesně jako v refrénu skupiny Visací zámek: „…to bylo teda shledání…“ si museli připadat všichni, kdo byli v sobotu v Rožmberku nad Vltavou přítomni náhodnému setkání otce dcerky Dary Rolins 40) Laury (4) Matěje Homoly (40) s otčímem Laurinky a momentálním Dařiným nabíječem Patrikem Rytmusem Vrbovským (36).

Homola se ještě ani nestačil vzpamatovat z rande s mrtvolou, které absolvoval před pár dny, a už zažíval další stres, tentokráte v Rožmberku nad Vltavou, čili zase u vody.

Pořadatelé festivalu Hrady.cz si totiž s oběma soky v lásce nepěkně pohráli. Zatímco Wohnouti hráli od čtyř, Rytmus od šesti, a tak krátce po vystoupení Homoly a jeho crew stalo se, co se muselo stát. Hovoří očitý svědek, který na akci pracoval jako pořadatel: „Už už to vypadalo, že se minou, ale neminuli. V backstage byl takový bar, tam seděl Homola po vystoupení a nakráčel tam Patrik. Nejdřív dělali, že se vůbec nevidí, pak se stejně uviděli. Všichni je pozorovali, ale stejně se nepozdravili, naprostá ignorance, jako by ten druhej v místnosti nebyl, příště je musíme dát na opačný konce lineupu, tohle byl vážně trapas, všichni tam řešili je dva,“ dozvěděli jsme se a na přiznání, že momentálně je zvaní obou kohoutů na jedno pódium bráno jako geniální marketingový tah, už bohužel nedošlo.

Kdypak asi klukům někdo zaplatí nesmysl za duet?