Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Holubovou rozčílil vyhazov skorozetě: Chili a Nikol ze Survivoru ji znechutily

Matěj Paprčiak chodí s dcerou herečky Evy Holubové.
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
survivor

Nejdrsnější reality show po prohře v duelu opustil herec a model Matěj Paprčiak (25), který je také skorozeť Evy Holubové (62). Prvně se herečka dmula pýchou nad jeho odjezdem na ostrov, kde měl bojovat o přežití, následně ji jeho brzké a poměrně nespravedlivé vypadnutí ze soutěže nadzvedlo ze židle. "Jsem ráda, že jsi vypadl ze soutěže, kde se pomluvám a intrikám říká strategie," svěřila se Holubová na sociálních sítích a je ráda, že už se na show nebude muset dívat.

Soutěž Survivor opustil jako třetí účastník herec a model Matěj Paprčiak, který prohrál v duelu s herečkou Bárou Jánovou.

Matějovi v jeho cestě survivora fandila zejména jeho půvabná přítelkyně Karolína, ale také její maminka, kterou je herečka Eva Holubová. "Už se těšíme, až mu budeme všichni v rodině fandit," dmula se Holubová pýchou nad partnerem své dcery.

Jsem ráda, že se na to nebudu muset dívat, říká Holubová

Po třetím díle ale přišel krutý ortel, Matěj se bohužel neprobojoval do dalších kol, což jeho skorotchyni rozhořčilo a na show Survivor si udělala jasný názor.

"Dobře, vypadnul. Ale vždyť tam skoro nebyl. První soutěže zřejmě prodělal v covidu, říkám si. Když zůstal v karanténě, pak se vrátí na ostrov do kmene, který prohrál imunitu, o kterou on ani nebojoval. Zastává se veřejně holky (Báry Jánové), která mu za to ani nepoděkuje. Kmenová rada se shodne, že ji tam nechce a za ní hned druhou (Veroniku Havlik).

Ale paní (Johy), která je 'za trest' přeřazena z druhého kmene, nominuje do duelu Matěje, jehož ani nezná, protože holky z MAO na ni byly hodný, jenom tak ji to jméno napadlo, s nikým se o tom nebavila, akorát jí ho před tím doporučil kapitán Zástěra," prohlašuje veřejně Holubová, které stejně jako mnoha divákům Survivoru připadá Matějův "vyhazov" absurdní, a to včetně duelové soutěže, která byla v mnoha očích vůči Matějovi nespravedlivá.

"Směju se, jsem ráda, že už se na to nebudu muset dívat, hlavně poleť domů. Občas mi napište, jak si vede Iva Pazderková, nakonec to aspoň na chvíli vyhrála, že ji ten proradný kmen vypakoval do toho druhého."

Hlavně že nikoho nepodrážel a nepomlouval

Pro Evu je ve finále důležitější, že se Matěj nepustil do žádných pomluv a intrik, které jsou mu dle vlastních slov velmi vzdálené, což nemohou říct Chili a Nikola Čechová, které rozjely velkou hru, ovšem je otázka, zda si tímto jednáním na záda nenakreslily velký terč.

"Jestli se do finále dostanou ty dvě čestný kamarádky, ty dvě drndy z kmene MAO, tak jejich poslední zápas v bahně vidět nemusím. Tak cos tam předvedl, ty náš chlapče? Že jsi s pomocí parťáka Gábora natrhal pro kmen kokosy, dvě, tři soutěže, tedy nepočítám tu poslední, kdy ti evidentně byl ten 'krucifix' malej…? Možná si někdo řekne 'nic moc'.

Ale pro mě je důležitý, že jsi nikoho nepodrážel a nepomlouval. A jsem ráda, žes vypadnul ze soutěže, kde se intrikám a pomluvám říká strategie. No, poslední příspěvek k této soutěži bych tedy považovala za ukončený. A Matěji, na tebe bude čekat bažant na smetaně! Bál ses hladu, ale že tě dostane něco neuchopitelného, nepojmenovatelného, to tě nenapadlo," dodává Eva Holubová.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy