Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Holubová se Šiškovou mocně popíjely, Schneiderová se líbala, alkohol tekl proudem: A máme, co jsme chtěli

Na premiéře filmu A máme, co jsme chtěli, alkohol tekl proudem.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Tomáš Martínek
Předchozí Další
+ Dalších 34 fotografií
Party

V pražské kavárně Lucerna se v úterý večer odehrávala premiéra filmu A máme, co jsme chtěli, kam dorazilo hodně celebrit. Opět po promítání snímku tekl alkohol proudem. Panáčka či skleničku vína si neodpustila herečka Eva Holubová s herečkou Annou Šiškovou nebo Jitka Schneiderová. Na akci byla i redakce eXtra.cz.

Do kin zamířil nový český film A máme, co jsme chtěli, který měl v úterý večer svou premiéru. Na tu se přišlo podívat hodně známých osobností včetně protagonistů. A jak už to tak v pražské Lucerně bývá, po skončení filmu proběhla i tentokrát pořádná party.


Alkohol tekl proudem

Po delší době se ve společnosti objevila herečka Eva Holubová, která nejenže obdržela nádherné květiny za svůj herecký výkon, ale také to řádně zapila se svou kolegyní Annou Šiškovou. K nim se přidal herec Vladimír Hajdu, který s nimi seděl u jednoho stolu.

Doporučené video s Jitkou Schneiderovou.


Na premiéře se objevila i Jitka Schneiderová, která preferovala spíše skleničku vína či šampusu než tvrdý alkohol. Na ten ale mezi ostatními také došlo. Celebrity se toho prostě nebály. Na premiéru překvapivě dorazil i herec a hudebník Jiří Suchý, který rozdával úsměvy na všechny strany.

Na místě byla i redakce eXtra.cz.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy