Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Holohlavé sexuální monstrum ze Smíchova: Co všechno víme o vražedkyni z Tesca?

Vražedkyně měla psychické problémy.
+ dalších 4 fotografií
Ve čtvrtek Prahou otřásla brutální vražda v obchodním centru na Smíchově. Michaela S. (33) tam pobodala jednu ze zákaznic (†54), matku dvou synů, která i přes veškerou snahu záchranářů na místě zemřela. Veřejnost se pak dozvěděla šokující zprávu. Vražedkyně byla ten den propuštěna z Bohnic a všichni věděli, že chce zabíjet. Co všechno o této nebezpečné ženě víme?

Kvůli šílené vražedkyni přišli dva synové o matku. Rodina se s tím musí vyrovnat a rozhodně to nebude jednoduché. Zažívá tak nejtěžší okamžiky svého života. Nikdo nechápe, proč byla tato nebezpečná žena propuštěna z léčebny, když sama říkala, že chce zabíjet. Redakci TV Nova napsal syn zavražděné ženy.

„V první řadě bych chtěl uvést na pravou míru nepravdivé informace, které kolovaly v minulých dnech v médiích. Maminka byla terčem zákeřného a zbabělého útoku zezadu, kterému nemohla nijak zabránit, či ho ovlivnit. Jakákoliv informace o předchozí hádce či provokaci je tedy naprostou hloupostí, což bylo všem, kteří ji znali, okamžitě jasné, jelikož se jednalo o nejhodnějšího a nejlaskavějšího člověka, který žil pro svou rodinu a přátele a bez váhání by se rozdal i na vlastní úkor,“ píše syn zavražděné ženy. Vraždící monstrum se ale po útoku jen usmívalo. Kde se tato nebezpečná osoba vzala a jak to, že byla mezi námi?

Michaela S. byla dříve obyčejná žena, která měla ráda zvířata, milovala umění, Janis Joplin, dělala zdravotní sestru a měla přítele. Dřív se jmenovala Karolína S. a vyrůstala v pasťáku. Pak měla to štěstí, že se dostala do rodiny, která ji adoptovala. Jenže s rodiči si nerozuměla a neměli dobrý vztah. Tak se při první příležitosti odstěhovala z domu. Skoro se s nimi nestýkala. Vztah utužili až v posledních dvou letech.

Za poslední roky prošla velmi radikální proměnou. Před pěti lety měla ještě vlasy a vypadala jako žena. Pomalu se měnila v muže a teď je z ní holohlavý potetovaný transsexuál, podstupovala totiž změnu pohlaví. Portálu iDnes.cz se svěřila žena, která vražedkyni poznala v bohnické léčebně, že prý vražedkyně nebyla šťastná ve svém ženském těle.

Podle některých informací prý zabíjela kočky a měla i zoofilní sklony. Z psychiatrické nemocnice Bohnice měla dokonce papír na to, že je sexuální agresorkou. A známým se tím chlubila u piva. Jim ale na ní nikdy nic zvláštního nepřišlo.

V den, kdy vraždící monstrum propustili z Bohnic, byla prý ve stabilizovaném stavu a s plným vnímáním světa. Údajně uměla rozlišit realitu od fantazie. Jenže to se lékaři hodně spletli. Žena říkala, že chce zabíjet, ale nikdo ji nejspíš nebral vážně.

Podle svědků se žena chovala agresivně už v minulosti. Před 2 týdny dokonce chtěla uškrtit na záchodě zákaznici kavárny na Smíchově. Ta si naštěstí zachránila život tím, že si dala ruku mezi krk a tričko, kterým ji vražedkyně škrtila. Na to konto pak pro ni přijeli lékaři z psychiatrické léčebny.

Svědci portálu TN.cz také potvrdili, že ji loni na podzim viděli na autobusové zastávce u obchodního centra Fénix. Seděla na sedačce u trafiky a řvala na lidi. Bylo vidět, že je sjetá a opilá. Měla agresivní hlas, ale naštěstí se nikomu nic nestalo.

Ve čtvrtek byla z Bohnic propuštěna a následně udělala to, co všem okolo slibovala. Zavraždila! Je zarážející, že policisté i lékaři věděli, že se už pokusila vraždit, chce vraždit, byla rozlítostněná, že vraždu nedokonala, a vyhrožovala, že bude vraždit zase. Lékaři ji i přes to pustili mezi lidi. Jak je to možné?

Promluvil i její bývalý partner Jiří Balůšek (61). On byl prý poslední, se kterým před svým brutálním činem vražedkyně mluvila. Nemohl uvěřit, že by byla něčeho takového schopná. Prý byla agresivní jen v posteli.

Balůšek chodil s Michaelou S. půl roku a na sex s ní nedal dopustit. Prý se starala o domácnost a v posteli byla dračice. „Známe se skoro pět let, nikdy bych nevěřil, že něco takového udělala,“ řekl. „Během doby, kdy jsme spolu žili, normálně vypadala a fungovala jako ženská – uklízela, vařila, prala… Nic, co by nebylo normální,“ vzpomínal Balůšek. Tomu se vražedkyně také později svěřila, že má ráda holky. A hlavu si prý oholila poprvé až v Bohnicích.

Na sex s vražedkyní muž nedá dopustit. „Když na něj došlo, byla nezastavitelná. Tornádo. Trochu agresivní, ale hlavně neuvěřitelně aktivní, vášnivá… Nedá se to srovnat s jinými ženami, co jsem poznal,“ přiznal Balůšek.

Zákaznici v Tescu ubodala nejspíš v amoku. Vytáhla nůž z regálu a zaútočila. Obětí tak mohl být prakticky kdokoliv. Žena je nyní ve vazbě a celou kauzu si převzalo pražské oddělení vražd.

Mohlo by vás zajímat

Další články