Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Holohlavá Robinsonka šokovala vytuněným poprsím: Nechala si snad Nika udělat plastiku?

Je to změna že?
+ Dalších 57 fotografií
Z první řady úspěšné reality show Robinsonův ostrov se v povědomí veřejnosti drží hlavně Nika Doné (30). Kontroverzní Robinsonka, kterou jedni nemohou vystát a druzí zbožňují. Řadu kamarádů si našla i v druhém pokračování. Fanoušci moc dobře vědí, že je Nika hubené tintítko. Před nedávnem ale zveřejnila fotku, která všem vyrazila dech. Má snad plastiku prsou?

Nika Doné se v první řadě vyznačovala hlavně svým extravagantním vzhledem, díky kterému byla nepřehlédnutelná. Holohlavá kráska s hubenou postavou a touhou vyhrát celého Robinsona. Není divu, že některým soutěžícím byla trnem v oku.

Na ostrově byla považována za stejně silnou hráčku jako Tereza Dušková nebo Martina Fialková z druhé série. Bohužel podobně jako holkám se jí podařilo probojovat do hrstky nejlepších, ale vysněnou výhru a titul prvního českého Robinsona nezískala.

I přesto ale uvázla mnohým lidem v paměti a chtěli o ní vědět co nejvíce. Maskérka pornohereček i s příchodem další série zůstala u lidí poměrně dost oblíbená. Všichni ale věděli, že Nika je hubeňoučká a její dvě přednosti jsou nic moc.

Proto fanoušky zaskočilo, když na Instagramu zveřejnila fotku v soláriu, kde má opravdu velká prsa. Okamžitě se začali ptát, zda si nenechala udělat plastiku. Ono ale někdy stačí si dobře nastavit telefon a chytnout prsa v dobrému úhlu a hned to vypadá, že je máte o několik čísel větší. Co myslíte vy?

Mohlo by vás zajímat

Další články